رفتن به مطلب

پروازها

 
.

موارد یافت‌شده توسط پروازیاب ما

توصیه‌هایی برای پرواز

  1. برای پروازهای داخلی حداقل 1 ساعت و برای پروازهای خارجی 2 ساعت قبل از پرواز در گیت سوار شدن به هواپیما حاضر باشید.
  2. همه مدارک مسافرتی لازم (پاسپورت، ویزا، واکسیناسیون) را از پیش آماده کنید.
  3. توصیه می‌شود ساعت هر پرواز را 24 ساعت قبل از پرواز دوباره پیگیری کنید. می‌توانید این کار را از طریق تماس با گروه خدمات مشتریان ما به شماره 2400 524 91 (34+) یا تماس با شرکت هواپیمایی پرواز خود و با ارائه شماره رزرو خود انجام دهید.
  4. پرواز در تعطیلات آخرهفته بسیار گران‌تر است. پس اگر به دنبال قیمت‌های پایین‌ هستید، به طور کلی بهتر است پروازهایتان را به دوشنبه تا جمعه موکول کنید
  5. اگر با خطوط هوایی ارزان‌قیمت سفر می‌کنید، معمولاً باید برای چمدان‌های خود اضافه‌ بها بپردازید. پس بهتر است در خصوص میزان بارتان تجدید نظر کنید و ببینید آیا واقعاً به آن میزان بار احتیاج دارید
  1. اگر در خصوص تاریخ پرواز خود انعطاف‌پذیر باشید،می‌توانید پول زیادی صرفه‌جویی کنید.
  2. گاهی استفاده از فرودگاه‌های درجه دو بسیار ارزان‌ قیمت‌ تر است.
  3. کابین هواپیما رطوبت بسیار کمی دارد، بنابراین آب کافی بنوشید
  4. اگر صندلی شما از قبل مشخصشده است، لطفاً تا زمان پایان یافتن صف مسافران سر جای خود بنشینید. هیچ کس جای شما را نمی‌گیرد پس آرامش خود را حفظ کنید.
  5. صندلی خود را در کنار خروجی‌داشت.های اضطراری یا در ردیف اول انتخاب کنید.در این حالت جای پای بیشتر و پرواز راحت‌تری خواهید

توضیحات بیشتری به شما می دهیم

می‌خواهید به کجا بروید؟ این تنها سوالی است که شما باید پاسخ آن را به ما بدهید. Destinia ترتیب بقیه کارها را می‌دهد. اینکه بخواهید پروازتان آخر هفته، ماه، پرواز درجه یک یا بدون بار باشد، فرقی ندارد. اگر پروازی که به دنبالش هستید را اینجا پیدا نکنید، به این دلیل است که وجود ندارد!
Destinia پیشنهادات از بیش از 500 شرکت هوایی را مقایسه می‌کند و شما فقط با چند کلیک می‌توانید ارزان‌ترین پرواز را انتخاب نمایید. با افزودن سرویس‌ها و خدمات اضافی مورد نظر خود می‌توانید آن پرواز را سفارشی‌سازی کنید.
اگر می‌خواهید در تمام طول پرواز آرامش داشته باشید، اتاق VIP را به شما توصیه می‌کنیم تا پروازتان مطلوب‌تر نیز شود.
اگر همچنان نمی‌دانید که مقصدتان کجاست یا تصمیم نگرفته‌اید برای تعطیلات به کجا بروید یا از آن دسته افرادی هستید که همیشه فقط در مرحله برنامه‌ریزی برای سفر باقی می‌مانند، ما به شما بهترین گزینه‌ها و پروازها به مهم‌ترین شهرهای جهان را نشان می‌دهیم، پس می‌توانید از همین حالا پروازتان را تصور کنید.
آیا می‌دانید به کجا می‌خواهید پرواز کنید؟ همین حالا پاسخ دهید و سفر خود را شروع کنید!