رفتن به مطلب

پرواز به استانبول

.

پروازها به مقصد استانبول

در قلب ترکیه و درست در بین دو قاره ی اروپا و آسیایکی از بزرگترین شهرهای این کشور پهناور وجود دارد، استانبول یادگار امپراطوری عثمانی، شهری است که در آن تاریخ و مدرنیته با هم در آمیخته است، چه با خانواده سفر میکنید، چه تنها و برای کار استانبول میتواند مقصد ایده الی برای سفر شما به حساب بیاید، اگر به فکر سفر به این شهر شگفت انگیز هستید، همین حالا بدون نیز به مراجعه حضوری با استفاده از سایت دستینیا میتوانید پرواز به استانبول را انتخاب کنید و از سفر خود لذت ببرید.

فرودگاه بین المللی  آتا ترک که مهمترین فرودگاه کشور ترکیه به لحاظ تعداد مسافران، مقصد سفرها و حرکت هواپیما‌ها محسوب میشود در این شهر واقع شده است برای پراوز به ترکیه هیچ نیازی به اخذ ویزا ندارید و میتوانید تنها با در دست داشتن پاسپورت معتبر خود به این کشور عزیمت نمایید، سفر به این شهر توریستی از آنچه فکر میکنید هم راحتتر است تنها کافیست به اپلیکیشن یا سایت دستینیا مراجعه کنید وتنها با چند کلیک ساده خرید پرواز ارزان به استانبول را با ما تجربه کنید. 

برای سفر به پایتخت ترکیه میتوانید از میان ایرلاین های متنوعی که به این شهر پرواز میکنند بهترین گزینه ها را انتخاب کنید. ترکیش ایرلاین  گزینه ی مناسبیست که در روز تقریبا بیشترین میزان پرواز به این شهر را دارد و دارای قیمت های مناسبی نیز است. 

 شما با استفاده از ترن در کمتر از 50 دقیقه و با هزینه ی 2 لیر و یا با گرفتن تاکسی و پرداختن 30 لیر در کمتر از 20 دقیقه  میتوانید از فرودگاه آتاترک که با 28 کیلومتر فاصله از استانبول نزدیکترین فرودگاه به این شهر محسوب میشود ،به راحتی به مرکز شهر برسید. اگر پروازتان در فرودگاه صبیحه گوکچن به زمین مینشد که 50 کیلومتر با  شهر فاصله دارد میتوانید با اتوبوس های مخصوص فرودگاه به مبلغ 30 لیر و در عرض یک ساعت ونیم به مرکز شهر برسید، همچنین تاکسی های موجود در فرودگاه کار شما را آسان تر میکنند، هر چند هزینه بسیار بیشتری از اتوبوس دارند، چیزی حدود 80 تا100 لیر.

میدان تقسیم، سانتا سوفی، مسجد آبی و کاخ توپکاپی تنها چند نمونه از زیبایی های استانبول هستند، در انتظار چه هستید، به استانبول سفر کرده، از تگه ی بسفرو عبور کنید و در کمتر از 20 دقیقه به اروپا برسید!