رفتن به مطلب

پروازها به مقصد مادرید

 
.

پروازها به مقصد مادرید

مادرید، پایتخت اسپانیا و شهری توریستی که در مرکز این کشور واقع شده و با وجود جاذبه های تاریخی، ورزشی، طبیعی و مرکز های خرید متنوع، هر گردشگری را با هر سلیقه ای به خود جذب میکند. اگر هنوز برای تعطیلات خود برنامه ای ندارید، بی شک مادرید میتواند از هر نظر مقصد ایده الی برای شما باشد. پرواز به مادرید را همین حالا رزرو کنید و خریدی آنلاین و آسان با دستینیا تجربه کنید.

اکثریت پرواز های مادرید در فرودگاه آدولفو سوارز باراخاس به زمین مینشینند. این فرودگاه که در فاصله ی 14 کیلومتری از مرکز شهر واقع شده است، یکی از مهمترین و بزرگترین فرودگاه های اروپا محسوب میشود. 

اکثر ایرلاین های معروف از سراسر جهان به مادرید پرواز روزانه دارند، شما میتوانید از طریق وب سایت  و یا اپلیکیشن دستینیا تمام پرواز های موجود را از کمترین قیمت به بیشترین مشاهده کنید، یافتن پرواز ارزان به مادرید کار دشواری نیست، همین حالا امتحان کنید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید. 

 به لطف وجود خط هشت مترو دسترسی آسان و راحتی به مرکز شهر دارد. همچنین میتوانید از خطوط 101، 200، 203 اتوبوس نیز استفاده کنید و خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید به میدان پورتا دِ سول برسید و ماجراجویی خود را از مرکز شهر آغاز کنید.

به پارک رتیرو، میدان مایور، خیابان گران ویا و موزه های بی شمار مادرید سر بزنید، انرژی خود را برای شب های زیبای این شهر زخیره کنید، چرا که شب های مادرید هیچ گاه نمیخوابند.