رفتن به مطلب

پرواز به استانبول از تهران

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
.

پرواز به استانبول از تهران

استانبول بزرگترین شهر کشور ترکیه است که مرکز فرهنگی و اقتصادی و مهمترین شهر این کشور از نظر جذب توریست میباشد این شهر زیبا یکی از بزرگترین شهر های جهان است که در دو قاره واقع شده است سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر میکنند این شهر علاوه بر جاهای دیدنی بسیار زیبا ،مکان های تاریخی بسیار زیاد و دیدنی دارای مراکز خرید بسیاری میباشد، علاوه براین هزینه ها در این شهر پایین بوده که این خود یکی از دلایل جذب توریست میباشد. از مکان های دیدنی این شهر میتوان به مسجد ایاصوفیه ،کاخ توپکاپی،مسجد رستم پاشا،مسجد احمد سلطان و... اشاره کرد، همچنین میتوانید با استفاده از کشتی و طی کردن مسیر زیبای آبی به جزایر اطراف این شهر رفته و از طبیعت بینظیر آن لذت ببرید.اگر قصد پرواز به استانبول را دارید، انتخاب های زیادی پیش رو خواهید داشت میتوانید از میان ایرلاین های مختلف داخلی و خارجی پرواز خود را انتخاب کنید،، ایران ایر، ماهان ،ترکیش ایرلاین،پگاسوس و ... و تقریبا بیشتر ایرلاین های ایرانی به استانبول پرواز دارند. اگر در زمان مناسب و با برنامه ریزی دقیق اقدام به خرید نمایید، میتوانید پرواز ارزان به استانبول خریداری کنید و در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید.

پرواز مستقیم از تهران به استانبول

پیدا کردن پرواز مستقیم از تهران به استانبول کار دشواری نیست، بسیاری از ایرلاین های ایرانی و ترک در این مسیر پرواز دارند از جمله: ماهان، زاگرس،ترکیش ، قشم ایرو بسیاری از ایرلاین های دیگر

فاصله بین شهر تهران تا استانبول چقدر است؟

فاصله ی بین شهر تهران تا استانبول 2457 کیلومتر است..

مدت زمان پرواز تهران تا استانبول چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به استانبول حدود 3 ساعت است..

چگونه می توان از مرکزشهر تهران به فرودگاه رفت؟

فرودگاه بین المللی امام خمینی در اطراف شهر تهران و در 30 کیلومتری آن واقع شده است بهتر است 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید. برای رسیدن به فرودگاه میتوانید از تاکسی،اتوبوس و مترو استفاده کنید

چگونه میتوان از فرودگاه شهر استانبول به مرکزشهر رفت؟

به محض رسیدن به فرودگاه میتوانید از تاکسی یا شاتل ها یا مترو برای رسیدن به هتل استفاده کنید توجه داشته باشید که حتما لیر ترکیه را همراه داشته باشید برای پرداخت هزینه وسیله نقلیه که استفاده میکنید

سفرتان به استانبول را برنامه ریزی کنید

به محض رسیدن به فرودگاه میتوانید از تاکسی یا شاتل ها یا مترو برای رسیدن به هتل استفاده کنید توجه داشته باشید که حتما لیر ترکیه را همراه داشته باشید برای پرداخت هزینه وسیله نقلیه که استفاده میکنید.

اطلاعات

تهرانو استانبول در فاصله 2039 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 02:55 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به استانبول

همه فرودگاه‌های استانبول

پروازها به مقصد استانبول

پروازهای به مقصد استانبول (ترکیه) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد استانبول (ترکیه) نشان داده شده اند.

پروازها از استانبول

پرواز خود از استانبول (ترکیه) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از استانبول (ترکیه) به مهم ترین شهرها آمده است.

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در ترکیه

پرواز خود از استانبول (ترکیه) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از استانبول (ترکیه) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Teherán

33°C

  • 19 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Estambul

31°C

  • 24 کیلومتردرساعت - viento