رفتن به مطلب

پرواز به دوحه از شیراز

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
مبدا
مقصد
.

پرواز به دوحه از شیراز

دوحه پایتخت و پرجمعیت ترین شهر کشور ثروتمند قطر میباشد که در سواحل خلیج فارس واقع شده است رستوران های بسیار خوب، فروشگاه ها و مراکز خرید عالی این شهر باعث جذب گردشگر شده است هم چنین از مکان های دیدنی این شهر میتوان به بازار قدیمی سوق واقف،جزیره مصنوعی مروارید قطر،پناهگاه و پارک حیات وحش الماهاو... اشاره کرد.اگر قصد پرواز به دوحه را دارید، انتخاب های زیادی پیش رو خواهید داشت میتوانید از میان ایرلاین های مختلف خارجی پرواز خود را انتخاب کنیدبرای مثال قطر ایرویز و تقریبا بیشتر ایرلاین های عربی به دوحه پرواز دارند. اگر در زمان مناسب و با برنامه ریزی دقیق اقدام به خرید نمایید، میتوانید پرواز ارزان به دوحه خریداری کنید و در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید.

پرواز مستقیم از شیراز به دوحه

قطر ایرویز پرواز مستقیم از شیراز به دوحه دارد

فاصله بین شیراز تا دوحه چقدر است؟

فاصله ی بین شهر شیراز تا دوحه556کیلومتر است.

مدت زمان پرواز شیراز به دوحه چقدر است؟

مدت زمان پرواز شیراز به دوحه اگرپرواز مستقیم و بدون توقف باشد حدود48 دقیقه است.

چگونه می توان از مرکزشهرشیراز به فرودگاه رفت؟

فرودگاه شیراز فاصله زیادی تا مرکز شهر ندارد برای رسیدن به فرودگاه میتوانید از تاکسی استفاده کنید..

چگونه میتوان از فرودگاه شهردوحه به مرکزشهر رفت؟

برای رفتن از فرودگاه دوحه به مرکز شهر یا هتل مورد نظر میتوانید از تاکسی ،شاتل فرودگاهی یا حمل و نقل های عمومی دیگر استفاده کنید. فرودگاه دوحه حدود14 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد.برای راحتی بیشتر میتوانید از تاکسی استفاده کنید ولی اگر تمایل دارید که مبلغ زیادی برای حمل و نقل نپردازید بهتر است از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید.

سفرتان به دوحه را برنامه ریزی کنید

فرودگاه دوحه 14 کیلومتر از شهر فاصله دارد بهتر است با برنامه ریزی زمانی و در نظر گرفتن مسافت و ترافیک این شهر به سمت فرودگاه حرکت کنید .

اطلاعات

شیرازو دوحه در فاصله 489 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:42 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به دوحه

همه فرودگاه‌های دوحهمقصد‌های برتر در قطر

پرواز خود از دوحه (قطر) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از دوحه (قطر) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Shiraz

27°C

  • 17 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Doha

36°C

  • 20 کیلومتردرساعت - viento