رفتن به مطلب

سیاست حفظ حریم خصوصی

از آژانس مسافرتی Destinia S.L. برند: DESTINIA S.L.، شماره CICMA: 1257. ثبت‌شده در اداره ثبت تجاری مادرید، جلد 15,973، شماره 206، بخش 8، برگه M-270179، با دفاتر ثبت‌شده در Calle Gran Vía, 22 Dpdo. 4º 28013 Madrid – Spain (که از این پس Destinia نامیده می‌شود).ما آگاه هستیم که حداکثر استانداردهای کیفی که در کلیه سطوح محصولات و خدمات خود را ملزم به آن کرده‌ایم، باید قطعاً در مورد حفاظت از حریم خصوصی مشتریان ما نیز اعمال شود.

به همین دلیل، Destinia تضمین می‌کند که هدفش نه تنها تبعیت سرسختانه از الزامات قانون اساسی 15/1999 مصوب 13 دسامبر، آیین‌نامه اطلاعات شخصی (یا LOPD، حروف اول این عبارت در زبان اسپانیایی) و نیز قوانین مصوب حکم سلطنتی 1720/2007 درباره نحوه پردازش اطلاعات شخصی شما می‌باشد، بلکه یک گام فراتر نهاده و حفاظت از حریم شخصی شما به بهترین نحو ممکن را تضمین می‌نماید.

در این سند، کلیه اطلاعات لازم برای درک نحوه مدیریت و تضمین حفاظت از حریم خصوصی شما آمده است.

همانطور که می‌دانید، Destinia همه نوع خدمات توریستی را از طریق وب‌سایت خود ارائه می‌کند. به این وجود، این تنها ابزار ما برای تعامل با شما نیست. علاوه بر اطلاعات و منابعی که روی وب‌سایت قرار دارد، Destinia از سایر رسانه‌ها نیز برای تماس با شما و ارائه آسان اطلاعات مورد نیازتان استفاده می‌کند. بنابراین، مفتخریم اعلام کنیم که این سیاست حفظ حریم خصوصی علاوه بر وب‌سایت، در سایر کانال‌های ارتباطی ما نیز حاکم است؛ کانال‌های از قبیل: شبکه‌های اجتماعی، خبرنامه‌ها، ایمیل‌ها، پیامک، برنامه‌های تلفن همراه و سایر روش‌های موجود ارتباطی.

از آنجا که در جهانی دائماً در حال تغییر زندگی می‌کنیم، توصیه می‌کنیم که هر چند وقت یک بار سیاست حفظ حریم خصوصی را مرور کنید تا ببینید آیا تغییری در آن ایجاد شده که باعث شود استفاده خود از خدمات ما را قطع کنید. به خصوص پیشنهاد می‌کنیم که هنگام انجام رزرو، این کار را حتماً انجام دهید.

Destinia از چه نوع اطلاعات شخصی استفاده می‌کند و کسب رضایت شما چرا اهمیت دارد؟

برای استفاده از خدمات ما دو شیوه وجود دارد: انجام پیش‌ ثبت نام در Destinia و استفاده بدون ثبت نام در Destinia. در رزرواسیون بدون ثبت نام، لازم است که اطلاعات پایه خود را برای ثبت قرارداد ارائه دهید. این اطلاعات شامل نام شما، آدرس شما، شماره تلفن شما، جزئیات پرداخت، نام سایر مسافرین، و اطلاعات دیگری که برای ارائه سرویس ممکن است مورد نیاز باشد. این اطلاعات بر اساس معیارهایی که قانون مشخص کرده است ذخیره خواهد شد.

در صورتی که رابطه شما با Destinia ادامه داشته باشد، بهترین کار ایجاد حساب کاربری است. پس از این کار از طریق تنظیمات شخصی خود می‌توانید اطلاعات دلخواه خود را در پروفایل خود درج کنید. علاوه بر اطلاعات ضروری همچون نام و آدرس ایمیل، همچنین می‌توانید اطلاعات تکمیلی دیگری را نیز در اختیار ما قرار دهید و بدین ترتیب فرایند رزرواسیون و یافتن نتایج مناسب خود را بهبود بخشید.

در هر دو حالت، بدون داشتن حساب یا تکمیل رزرواسیون، می‌توانید در خبرنامه ما مشترک شوید. جهت این کار، از شما خواسته خواهد شد تا اطلاعات ضروری مربوط به سرویس را ارائه دهید.

همچنین لازم به ذکر است که Destinia از طریق گوشی هوشمند نیز قابل دسترسی است. هدف از این کار ارائه بهترین محصولات و خدمات به شما و تسهیل مرور صفحات اینترنتی ما است. همچنین توجه داشته باشید که بر اساس سیاست کوکی‌ها .<a href="https://destinia.ir/web/cookies">اینجا</a>، ما می‌توانیم برخی اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات معین شبکه‌های اجتماعی را دریافت کنیم.

Destinia کدام یک از اطلاعات و داده‌های شخصی شما را گردآوری و استفاده کرده و به اشتراک می‌گذارد؟

طبق قانون سازمانی شماره 15 حفظ حریم و اطلاعات خصوصی مصوب 13 دسامبر 1999، اطلاعات دریافتی از مشتری در فایل مجزایی به نام مشتری نگهداری می‌شود و Destinia به عنوان دارنده فایل مسئولیت آن را بر عهده دارد.


Destinia می‌تواند از اطلاعات فردی شما به دلایل زیر یا در فرآیندهای زیر استفاده کند:

رزرواسیون: ما از اطلاعات فردی شما برای رسیدگی به رزروهای آنلاین استفاده می‌کنیم که شامل ارسال آن به خدمات‌دهندگان مربوطه و بخش خدمات مشتریان شرکت ما می‎شود.

بهبود خدمات ما: با هدف دریافت بازخورد شما، Destinia از اطلاعات شما استفاده می‌کند تا دیدگاه‌های شما درباره رضایت از خدمات خاصی که با ما رزرو کرده بودید را جویا شود. به منظور حفاظت از حریم خصوصی خود، جزئیات خاصی که با ما به اشتراک گذاشته‌اید در اختیار خدمات ‌دهندگان قرار نمی‌گیرد، مگر آنکه شما غیر از آن بخواهید.

به همین ترتیب، ممکن است از اطلاعات شما برای اهداف تحلیلی در راستای بهبود خدمات و سکوهای آنلاین خود استفاده کنیم.

مدیریت حساب: ما امکان ایجاد حساب کاربری در وب سایت خود را می‌دهیم. از اطلاعاتی که در اختیار ما گذاشته‌اید برای مدیریت حساب شما استفاده می‌کنیم. به این ترتیب، شما می‌توانید وضعیت رزروهای خود را خودتان یا از طریق یکی از کارگزاران Destinia که مسئول رزرو شماست مدیریت کنید، پرداخت‌های خود را سریع‌تر انجام دهید، از امکانات و تبلیغات ویژه‌ای که به شما ارائه می‌دهیم استفاده کنید، رزروها را آسان‌تر انجام دهید و تنظیمات شخصی خود را مدیریت کنید که به شما امکان ایجاد و به اشتراک گذاری لیست‌ها را می‌دهد، اقامت‌های قبلاً مشاهده‌شده و تاریخچه رزروهای خود را ببینید و سایر انواع اطلاعاتی که درباره اقامت و مقصدها فراهم کرده‌اید را مشاهده کنید. آن‌ها همچنین شما را قادر می‌سازند که دیدگاه‌هایی را بخوانید که درباره جاهایی که در آن اقامت داشته‌اید گذاشته شده‌اند.

بازاریابی: علاوه بر فعالیت‌های بازاریابی انجام شده از طریق کوکی‌ها (شما می‌توانید در اینجا [link to cookie policy] به سیاست کوکی‌ها دسترسی پیدا کنید. ما از اطلاعات شما برای انجام تحقیقات بازاریابی در راستای ارائه جدیدترین خدمات مسافرتی و نیز ارسال خبرنامه‌هایی به شما استفاده می‌کنیم که مطابق با سلیقه شما هستند.

تحقیق بازار: ممکن است بارها از شما دعوت کنیم که در برخی انواع تحقیقات بازار شرکت کنید. البته هر گونه اطلاعاتی که نتوانیم به صورت ناشناس استفاده کنیم تنها در صورت رضایت شما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شناسایی و پیشگیری از کلاهبرداری: ما تا آنجا که قانون و اخلاق‌مداری اقتضا می‌کند، از اطلاعات فردی شما برای شناسایی و پیشگیری از اقدامات غیرقانونی، کلاهبردارانه یا نامطلوب استفاده می‌نماییم.

چگونه در شبکه اجتماعی از Destinia استفاده کنیم؟

ما تنها از پلاگین فیس‌بوک برای تشویق شما به پیوستن به گروه طرفداران سایت خود استفاده می‌کنیم.

سایر گزینه‌ها برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات با شبکه‌های اجتماعی بدون استفاده از پلاگین و تنها از طریق لینک‌های مستقیم ارائه می‌شوند.

به جز موارد خاصی که مستلزم رضایت آگاهانه شما در استفاده از اطلاعات‌تان است، هیچ استفاده دیگری از اطلاعات شما در شبکه‌های اجتماعی نمی‌شود.

Destinia اطلاعات شما را چگونه با اشخاص ثالث به اشتراک می‌گذارد؟

در مواقع خاص ممکن است اطلاعات شما را با اشخاص ثالث به اشتراک بگذاریم.


با خدمات‌دهنده‌ای که در آن رزرواسیون انجام داده‌اید: برای اینکه بتوانید از رزرواسیون خود استفاده کنید، لازم است اطلاعات شما در اختیار خدمات‌دهنده مورد نظر قرار گیرد. ماهیت این اطلاعات بسته به نوع رزرواسیون شما متغیر است. برای مثال، در مواقعی که خدمات‌دهنده نیازمند شماره کارت اعتباری یا اطلاعات پرداخت است، اطلاعات شما در اختیار خدمات‌دهنده قرار خواهد گرفت. برخی از اطلاعات همچون نام، اطلاعات تماس، نظرات، و علاقه‌مندی‌ها، جزو اطلاعاتی هستند که در تمام رزرواسیون‌ها به اشتراک گذاشته می‌شوند.


با شریکان مورد اعتماد: ممکن است اطلاعات شما جهت انجام برخی امور به سایر شرکای قابل اعتماد Destinia ارسال شود (برای مثال، جهت مدیریت رزرواسیون و پرداخت، حمل و نقل، و سایر امور مدیریتی). ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که اطلاعات شما نزد Destinia محفوظ و محرمانه است و ماده 12 قانون ارگانیک حفاظت از اطلاعات شخصی بر حفظ این اطلاعات حاکم است.


مراجع ذیصلاح: در برخی مواقع، نظام حقوقی ما را مکلف کرده است که بخشی از اطلاعات و داده‌های شخصی شما را با مراجع مختلف قضایی، حقوقی و نظامی به اشتراک بگذاریم.

نظرات کاربران و اطلاعات مربوط به مقاصد سفر چگونه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پس از استفاده از خدمات، ممکن است بخواهید نظرات خود را با Destinia یا سایر کاربران در میان بگذارید. Destinia از انجام چنین کاری استقبال می‌کند؛ زیرا این مؤثرترین راه برای اطمینان از تقویت مستمر خدمات ما می‌باشد.


حتی اگر پرسشنامه را برای شما ارسال نکنیم، می‌توانید نظرات خود را در فروم‌ های ما مطرح کنید. Destinia و سایر مسافران نظرات مندرج در این فروم‌ها را ارزیابی می‌کنند.


به عنوان پیامد طبیعی ارسال دیدگاه در فروم‌ های عمومی، شما موافقت می‌کنید که هر گونه مطلبی - اعم از شناسه کاربری در صورت استفاده برای پست دیدگاه - می‌تواند در فروم‌ های مختلف جامعه Destinia پست شود؛ چه این فروم در وب‌سایت ما باشد، چه شبکه‌های اجتماعی یا برنامه‌های تلفن همراه.

Destinia از چه روش‌های امنیتی برای حافظت از اطلاعات و حریم خصوصی شما استفاده می‌کند؟

علاوه بر تبعیت کامل ما از الزامات مربوط به قوانین حفاظت از اطلاعات هنگام کار با کلیه انواع اطلاعات، ما همواره از مدرن‌ترین سیستم امنیتی، رمزگذاری و کنترل دسترسی به اطلاعات استفاده می‌کنیم تا مانع دسترسی‌های غیرمجاز و/یا استفاده غیرقانونی از اطلاعات شخصی شویم. به این ترتیب، تضمین می‌کنیم که تنها پرسنل مجاز به اطلاعات شما دسترسی خواهند داشت و این تنها با هدف انجام وظایف محول به آن‌ها خواهد بود.
افراد زیر سن قانونی

دریافت‌کننده خدمات ما بزرگسالان 18 سال به بالا و افراد زیر سن قانونی اما خارج شده از سطله قانونی والدین هستند. تنها آن دسته از افراد زیر 18 سال می‌توانند از خدمات ما استفاده کنند که مستقل بوده و از حمایت والدین خود به صورت قانونی خارج شده باشند. ممکن است به این منظور نیاز به رضایت خاص والدین یا سرپرستان در استفاده فرزندشان از خدمات ما باشد. در غیر این صورت، ما این حق را داریم که کلیه اطلاعات را حذف کرده و همه رزروهای انجام‌شده را لغو کنیم.

چگونه می‌توانم از حق خود جهت محافظت از حریم شخصی بهره‌مند شوم؟

توصیه می‌کنیم که سیاست حریم خصوصی ما را مطالعه کنید. علاوه بر آن، جهت بهره‌مندی از حق خود مبنی بر دسترسی، اصلاح و حذف اطلاعات، لازم است نسخه‌ای از DNI خود را به یکی از سه شیوه ارسال پستی به آدرس Destinia en C/ Gran Via nº 22 4º dpdo. Madrid، ارسال فاکس به شماره 0034902196339، یا ارسال ایمیل به آدرس atencioncliente@destinia.com برای ما بفرستید.
همواره می‌توانید با کلیک روی ""لغو اشتراک"" که در انتهای خبرنامه‌های ارسالی قرار دارد اشتراک خود را از خبرنامه ما لغو کنید. جهت لغو اشتراک همچنین می‌توانید از این صفحه وبسایت استفاده کنید یا درخواست لغو اشتراک خود را از طریق آدرس baja-boletinofertas@destinia.com برای ما ارسال کنید.


لطفاً توجه داشته باشید که با وجود امکان حذف اطلاعات بنابه درخواست شما، این کار در چارچوب محدودیت‌ها و حقوق قانونی (اعم از قوانین مالی، دولتی و غیره) انجام خواهد شد. در هر صورت، لازم است به اطلاع شما برسانیم که حذف اطلاعات شما به معنای حذف سریع آن نیست و این اطلاعات برای مدت محدودی بایگانی شده و در دسترس مراجع ذیصلاح دولتی و قضایی خواهد بود.