رفتن به مطلب

پروازها به مقصد مالاگا

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پروازها به مقصد مالاگا

پرواز به مالاگا

هیچ مکانی بهتر از جنوب اسپانیا برای گذراندن تعطیلاتی رویایی و دور شدن از زندگی روزمره نیست، نظرتان راجع به گذراندن تعطیلات بعدیتان در مالاگا چیست؟ ساحل دریا، آفتاب، شب هایی پر جنب و جوش و غذاهای خوش طعم این مکان را به مقصدی ایده آل برای یک سفر بی کم وکاست تبدیل کرده است، صحبت از سفر بی نقص شد، پس باید قبل از هر چیز پرواز به مالاگا را تهیه کنید وبا خیال راحت ما بقی برنامه ی سفرتان را بچینید. 

اکثر پروازهای مالاگا در فرودگاه مالاگا که یکی از مهمترین فرودگاه های کشور اسپانیا و بخصوص بخش آندالوسیا است به زمین مینشینند، این فرودگاه دروازه ای بزرگ برای ورود گردشگر به جنوب اسپانیا میباشد. برای رسیدن از این فرودگاه به مرکز شهر میتوانید از اتوبوس های اکسپرس فرودگاه استفاده نمایید همچنین اتوبوس های دیگری نیز در آن حوالی وجود دارند که این مسیر را طی میکنند، شما میتوانید از طریق اتوبس های خط فرودگاه - ماربیا و یا فرودگاه - استپونا و همچنین خط 135 مالاگا سانتا آمیلیا به راحتی به مرکز شهر برسید.

پیدا کردن پرواز ارزان به مالاگا کار دشواری نیست کافیست در میان تمام ایرلاین هایی که به این شهر پرواز میکنند بهترین و مناسب ترین ها را انتخاب نمایید، ایرلاین هایی مانند ایراربیا و ایراروپا پروازهای بسیاری به این شهر دارند. هر چه زودتر پروازتان را خریداری کنید میتوانید قیمت بهتری بیابید، پس زودتر دست به کار شوید. 

در مالاگا فراموش نکنید که به موزه ی پیکاسو سر بزنید و از القصبه (الکازابا)، دژ نظامی پادشاهان شمال آفریقا، دیدن کنید، کلیسای جامع، باغ گیاه شناسی و قلعه ی خیبرالفارو نیز از بهترین های مالاگا هستند که نباید از لیستتان جا بیفتند منتظر چه هستید؟ زودتر دست به کار شوید! 

فرودگاه های نزدیک به مالاگا

مالاگا (AGP):

فاصله از فرودگاه مالاگا تا مرکز مالاگا برابر است با 8.218 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه مالاگا (AGP)

پروازها به مقصد مالاگا

پروازهای به مقصد مالاگا (اسپانیا) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد مالاگا (اسپانیا) نشان داده شده اند.

پروازها از مالاگا

پرواز خود از مالاگا (اسپانیا) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از مالاگا (اسپانیا) به مهم ترین شهرها آمده است.

مشاهده بیشتر

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در اسپانیا

پرواز خود از مالاگا (اسپانیا) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از مالاگا (اسپانیا) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

مالاگا امروز 23°C
23°C | 19°C

در مالاگا، حداقل دما 19 و حداکثر آن 23 خواهد بود. از آنجا که در طول روز هوا گرم خواهد بود، داشتن لباس خنک توصیه می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 21°C | 19°C
  • پنجشنبه
  • 22°C | 19°C
  • جمعه
  • 26°C | 14°C