رفتن به مطلب

پروازها به مقصد بروکسل

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پروازها به مقصد بروکسل

پرواز به بروکسل

بروکسل پایتخت کشور سلطنتی و دو زبانه (فرانسوی - هلندی) بلژیک است. شهری تاریخی که محل نهادهای اتحادیه اروپا می باشد. شهر پارلمان ها، که با معماری اساطیری اتمیوم جلوه نمایی می کند، با آب و هوای معتدل دریایی یکی از مهم ترین پایتخت های اروپا به شمار می آید. اگر می خواهید به این شهر زیبا در قلب اروپا سفر کنید، به دستینیا سری بزنید و پیشنهادات ما را برای پرواز به بروکسل ببینید.

پروازهای به بروکسل در فرودگاه زاونتم که به اختصار نامیده می شود، فرود می آیند. فرودگاه زاونتم بروکسل تنها یک ترمینال دارد ولی میزبان پروازها و ایرلاین های بزرگ و مهمی است. ۲۰ دقیقه زمان لازم دارید که با قطار از فرودگاه به مرکز شهر برسید. با اتوبوس هایی که از فرودگاه حرکت می کنند  نیز تنها با ۳۰ دقیقه به پارلمان اروپا می رسید.

اگر به دنبال پرواز ارزان به بروکسل هستید می توانید با ایرلاین های قیمت پایین مانند ایزی جت و یا رایان ایر بلیط خود را رزرو کرده و در فرودگاه چارلروی که در ۵۰ کیلومتری شهر بروکسل قرار دارد بنشینید. با اتوبوس های شاتل یک ساعته می توانید از این فرودگاه به مرکز شهر برسید. در این فرودگاه ایرلاین های متعددی می نشینند که از بین آنها می توانید پروازهای مستقیم به بروسل را به راحتی پیدا و رزرو کنید. بروسل ایرلاینز، ایزی جت، ویولینگ و ایبریا از جمله این ایرلاین ها می باشیند.

یکی از به یادماندنی ترین و زیباترین میدان های دنیا که گرند پلس یا میدان بزرگ نام دارد و هتل ده ویله یا تالار شهر که تنها بنای موجود در این میدان است، از مهم ترین دیدنی های شهر بروکسل می باشند. کلیسای سن میشل با برج های دوقلو و معماری خیره کننده، تالار اصناف، آتمیوم، موزه سلطنتی هنرهای زیبا از جمله جاذبه های دیگر این شهر می باشند. همه این ها انگیزه تازه دیگری برای سفر با دستینیا و استفاده از امکانات آن برای رزرو بلیطی ارزان و مستقیم به این شهر زیبا می باشند.

فرودگاه های نزدیک به بروکسل

بروکسل (BRU):

فاصله از فرودگاه بروکسل تا مرکز بروکسل برابر است با 10.916 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه بروکسل (BRU)

بروکسل- شرلروآ (CRL):

فاصله از فرودگاه بروکسل- شرلروآ تا مرکز بروکسل برابر است با 41.535 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه بروکسل- شرلروآ (CRL)

پروازها به مقصد بروکسل

پروازهای به مقصد بروکسل (بلژیک) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد بروکسل (بلژیک) نشان داده شده اند.

پروازها از بروکسل

پرواز خود از بروکسل (بلژیک) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از بروکسل (بلژیک) به مهم ترین شهرها آمده است.

مشاهده بیشترمقصد‌های برتر در بلژیک

پرواز خود از بروکسل (بلژیک) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از بروکسل (بلژیک) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

بروکسل امروز 12°C
12°C | 11°C

در بروکسل، حداقل دما 11 و حداکثر آن 12 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • دوشنبه
  • 15°C | 10°C
  • سه‌شنبه
  • 17°C | 14°C
  • چهارشنبه
  • 15°C | 13°C