رفتن به مطلب

پرواز به تنریف

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پروازها به مقصد سانتا کروس د تنریفه

پرواز به تنریف

جزیره زیبای تنریف با داشتن طبیعت بکر و آب و هوای معتدل منحصر به فرد خود که همیشه بین ۱۵ تا ۲۵ درجه است، بافت گیاهی بسیار خاص آن با درختان زیبای دراگو و فرهنگی غنی یکی از اصلی ترین مقاصد توریسی دنیا به شمار می آید، که سالانه میزبان بیش از ۹ میلیون توریست می باشد. هتل های متنوع و جذاب و سواحل بکر و زیبا آرامش بی بدیل و  طبیعت شگفت انگیز کافی هستند تا شما را به این شهر زیبا بکشانند برای پرواز به تنریف کافیست بلیط رفت و برگشت خود را در دستینیا رزرو کنید. مطمئنا از زیبایی های این جزیره لذت کافی را خواهید برد.

بهترین راه برای رسیدن به این جزیره دیدنی پرواز به آن می باشد، این جزیره دارای ۲ فرودگاه یکی در شمال و دیگری در جنوب آن می باشد، فرودگاه شمالی لوس رودآس نام دارد و در سال ۱۹۲۹ احداث گردیده است و حدودا ۵۰ سال بعد  در جنوب جزیره، فرودگاه بین المللی ریناسوفیا بنا شد. 

فرودگاه لوس رودآس در شمال جزیره در فاصله ۱۱ کیلومتری پایتخت آن یعنی سانتا کروز واقع شده که این فاصله کم دسترسی مسافران را به فرودگاه و مرکز شهر آسان می نماید و همچنین خطوط اتوبوس و تاکسی بسیاری برای رسیدن به مرکز شهر و یا فرودگاه وجود دارند، همچنین از مرکز شهر نیز به راحتی و با وسایل نقلیه ی مختلف میتوانید به فرودگاه واقع در جنوب جزیره، یعنی رینا سوفیا برسید.

برای خرید پرواز ارزان به تنریف به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد زیرل پروازهای ارزان بسیاری از خطوط هوایی متفاوت مانند ویولینگ در این جزیره  فرود می آیند، دور از ذهن نیست که پروازهای ارزان از تنریف به جزایر اطراف آن نیز به راحتی قابل رزرو هستند، همچنین اگر برای گرفتن پرواز خود به این جزیره کمی سریعتر اقدام کنید پروازهای بدون توقف ارزان متنوع تر و بهتری نیز پیدا خواهید کرد.

پرواز مستقیم به تنریف را هم اکنون رزرو نمایید و از جاذبه های توریستی این جزیره مانند شهر تاریخی لاگونا با خیابان ها و خانه های بسیار قدیمی که با تراس های چوبی خود در خیابان ها جلوه نمایی می کنند دیدن کنید همچنین به بازدید از پارک بین المللی تیده با قله زیبا و آتش فشانی اش در ارتفاع تقریبا ۳ هزار و پانصد متر در مرکز آن بازدید نمایید، هر دوی این مکان های توریستی که به عنوان میراث بشر به ثبت رسیده اند از مهمترین نقاط توریستی شهر محسوب میشوند، پس منتظر نمانید و در اولین فرصت پرواز خود به جزیره دراگوها را در دستینیا رزور نمایید.

فرودگاه های نزدیک به سانتا کروس د تنریفه

پروازها ازمقصد‌های برتر در اسپانیا

پرواز خود از سانتا کروس د تنریفه (اسپانیا) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از سانتا کروس د تنریفه (اسپانیا) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

سانتا کروس د تنریفه امروز 26°C
26°C | 23°C

در سانتا کروس د تنریفه، حداقل دما 23 و حداکثر آن 26 خواهد بود. افزایش دما پیش‌بینی می‌شود. لباس خنک بپوشید.

  • سه‌شنبه
  • 25°C | 23°C
  • چهارشنبه
  • 25°C | 22°C
  • پنجشنبه
  • 26°C | 23°C