رفتن به مطلب

پروازها به مقصد میلان

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پروازها به مقصد میلان

پرواز به میلان

برای سفر به شهر هنر و معماری آماده اید؟ چمدان های خود را آماده کنید و با دستینیا سریعتر و آسان تر از همیشه پرواز به میلان را تهیه کنید و ماجراجویی خود را در مهد موسیقی و نقاشی جهان آغاز کنید. در میلان به رستوران های سنتی شهر سری بزنید و از پاستا و ریزوتو و پولنتا غافل نشوید، به چهارمین کلیسای بزرگ جهان سر بزنید از شگفتی های معماری و مجسمه سازی جهان دیدن کنید.

میلان دارای 3 فرودگاه است، نزدیک ترین آنها به مرکز شهر فرودگاه میلانو لیناته در فاصله ی 6کیلومتری شهر است، فرودگاه دیگری که ایرلاین های اسپانیایی زیادی نیز از جمله ایبریا و ویولینگ در آن تردد دارند، فرودگاه مالپنسا است که در فاصله ی 35 کیلومتری شهر واقع شده است. و فرودگاه سوم به نام اریو ال سریو در فاصله 60 کیلومتری شهر و در استان برگامو واقع شده است که عموما ایرلاین های ارزان قیمت نظیر رایان ایر در آن پرواز دارند.

رایان ایر تنها به فرودگاه برگامو پرواز دارد، اما ایرلاین های دیگری مانند ایزی جت، ایراروپا، ویولینگ و سنگاپور ایرلاینز در فرودگاه مالپنسا به زمین مینشینند. ایرلاین های لوفتانزا و ایبریا پرواز های خود به میلان را از طریق فرودگاه های مالپنسا و لیناته انجام میدهند. با وجود تمام این ایرلاین ها پیدا کردن پرواز ارزان به میلان کار دشواری نیست. 

برای رسیدن از فرودگاه اریو ال سریو به مرکز شهر راه های زیادی وجود دارد، پیشنهاد ما به شما استفاده از اتوبوس های موجود در فرودگاه است که مستقیما به ایستگاه میلانسا در مرکز شهر میرسد. راه دیگر استفاده از اتوبوس های شهری برای رسیدن به ایستگاه مرکزی برگامو است و از آنجا میتوانید از طریق قطار به میلان بروید. سریعترین راه برای رسیدن از فرودگاه مالپنسا به مرکز میلان استفاده از خط مالپنسا اکسپرس است که در کمتر از چند دقیقه شما را به شمال شهر میلان میرساند. از فرودگاه لیناته که نزدیک ترین فرودگاه به میلان است میتوانید به راحتی و با استفاده از خط 7 و 73اتوبوس به مرکز شهر برسید.

در انتظار چه هستید زودتر دست به کار شوید و همین حالا پروازتان را رزرو کنید، و رویای قدم زدن در میدان دومو، بازدید از اپرای میلان و مجسمه های میکل آنژ را ه حقیقت بدل کنید.

فرودگاه های نزدیک به میلان

Milan-Bergamo (BGY):

فاصله از فرودگاه Milan-Bergamo تا مرکز میلان برابر است با 46.551 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه Milan-Bergamo (BGY)

Milan-Parma (PMF):

فاصله از فرودگاه Milan-Parma تا مرکز میلان برابر است با 112.235 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه Milan-Parma (PMF)

میلان_لینیت (LIN):

فاصله از فرودگاه میلان_لینیت تا مرکز میلان برابر است با 7.146 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه میلان_لینیت (LIN)

میلانو مالپنسا (MXP):

فاصله از فرودگاه میلانو مالپنسا تا مرکز میلان برابر است با 40.579 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه میلانو مالپنسا (MXP)

پروازها به مقصد میلان

پروازهای به مقصد میلان (ایتالیا) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد میلان (ایتالیا) نشان داده شده اند.

پروازها از میلان

پرواز خود از میلان (ایتالیا) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از میلان (ایتالیا) به مهم ترین شهرها آمده است.

مشاهده بیشتر

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در ایتالیا

پرواز خود از میلان (ایتالیا) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از میلان (ایتالیا) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

میلان امروز 17°C
17°C | 7°C

در میلان، حداقل دما 7 و حداکثر آن 17 خواهد بود. در طول روز هوای خوب پیش‌بینی می‌شود.

  • سه‌شنبه
  • 16°C | 6°C
  • چهارشنبه
  • 16°C | 5°C
  • پنجشنبه
  • 18°C | 6°C