هتل در مادرید

توریسم در مادرید


هتل در مادرید

مادرید، پایتخت و قلب تپندهاسپانیا، شهر ماتادور ها و موسیقی و فوتبال، با شب هایی پر شور و روزهای پر جنب و جوش میتواند مقصد بعدی  سفر شما باشد. سفر به مادرید با وجود تمامساختمان های تاریخی ،موزه ها و مجسمه های شهر مانند سفر در زمان میماند، سفر بهگذشته ای نه چندان دور.

مادرید تقریبا به دو بخش تاریخیو مدرن تقسیم میشود. شما میتوانید برای بازدید از بخش تاریخی که مرکز شهر نیزمحسوب میشود، پیاده روی خود را از پلازا د اسپانیا یکی از زیباترین میدان های شهرو از کنار مجسمه دن کیشوت شروع کنید، سپس به سمت کاخ سلطنتی حرکت کنید و با قدمزدن در کاخی با بیش از دوهزار اتاق حس کنید قدم در قصه ی پریان گذاشته اید. ازآنجا با عبور از خیابان گران ویا که با وجود برند های برتر جهان بهشت دوست دارانمد محسوب میشود به پورتا د سول یا دروازه ی آفتاب برسید میدانی که هیچ گاه از جنبو جوش و هیایو باز نمی ایستد. پس از گرفتن عکس یادگاری با مجسمه ی خرس معروف اینمیدان به سمت پلازا مایور رفته و در رستوران های متنوعش نفسی تازه کنید اگرمیخواهید از محل اقامتتان پیاده به بازدید از تمام این جاذبه های دیدنی و همچنینموزه ی پرادو و موزه ی تیسن، میدان سیبلس و بازار سن میگل بروید میتوانید درمیانهتل های متنوعی که دستینیا در اختیار شما قرار میدهد بهترین هتل در مادریدراانتخاب کنید، از جمله یورو استارز، هتلوپیا، ایبیز ، کاتولونیا و پتیت پلس بهترینهتل های اروپا در مرکز شهر مادرید در انتظار شما هستند.

اگر علاقه مند به اقامت درمحله سالامانکا و در نزدیکی بازار سرانو هستید میتوانید هتل پتیت پلس امبسی، هتلکاتالونیا گویا و هتل نوتل مادرید سنتر را در نزدیکی پارک رتیرو  اتخاب نمایید، هتلی با چشم انداز باغ های سبزرتیرو میخواهید؟ هایتک پتیت پلس آلفونسو دوازده میتواند انتظاراتتان را بر آوردهکند، و یا میتوانید هتل پتیت پلس لآل تاد پلازا را در کنار دروازه ی آلکالا کنارورودی پارک رتیرو انتخاب کنید و از گشت و گذار در بزرگترین پارک مادرید لذتببرید.از آنجا میتوانید با استفاده از متروی مادرید به بخش مدرن شهر رفته و از برجهای آسکا و ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقصد محبوب طرفداران رئال مادرید دیدن کنید.

هتل ارزان در مادرید

تمامسلیقه ها میتوانند در این شهر به آنچه که مد نظر دارند برسند از رستوران، مرکزخرید و  هتل ارزان در مادریدگرفتهتا هتل ها و رستوران ها و مراکز خرید گران قیمت همه و همه در اختیار شما قراردارند. میتوانید هتل خود را در محله ی مالاسنیا، انتخاب کنید و در هزینه های خودبیشتر صرفه جویی کند، محله ای با شب های بیدار و زنده که میتوانید در آن روح مادرید را حس کنید و یا در محله یاورگواِییس یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین محله ی مادرید هتل ها یا آپارتمان هاییبا قیمت های فوق العاده بیابید و از اقامت خود لذت ببرید. شب های مادرید، ماریاچیها و تاپاس در انتظار شما هستند پس زودتر دت به کار شوید.مادرید امروز 28°C
30°C | 21°C

در مادرید، حداقل دما 21 و حداکثر آن 30 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • سه‌شنبه
  • 32°C | 21°C
  • چهارشنبه
  • 36°C | 23°C
  • پنجشنبه
  • 38°C | 25°C
  • جمعه
  • 41°C | 28°C

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1156 :مادرید

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
Compostela Suites

Compostela Suites

10.9 کیلومتر از مرکز شهر
Sercotel Alcala 611

Sercotel Alcala 611

8.6 کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Riu Plaza Espana

هتل Riu Plaza Espana

1.3 کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Chamartín The One

هتل Chamartín The One

6.5 کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Principe Pio

هتل Principe Pio

1.3 کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی

سوال‌های متداول درباره هتل در مادرید

اگر در شهر مادرید به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Vincci Capitol، هتل Vincci Soma و Espa Plaza De Espana انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر مادرید هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل هتل Escala ópera را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرمادرید برای رفتن با کودکان هتل های Las Musas Hostel ،هتل Chamartín The One و هتل Vincci Soho هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Hostal Manuela By Gaiarooms ،هتل Vincci Capitol و هتل Vincci Soho را در شهر مادرید انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر مادرید بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل H10 Villa De La Reina Boutique ،هتل Room Mate Macarena – Gran Via و Sercotel Alcala 611 هستند.

در شهر مادرید هتل های هتل Europa ،Novotel Madrid City Las Ventas و هتل H10 Villa De La Reina Boutique پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر مادرید با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Vincci Capitol ،هتل Vincci Soma و Sercotel Gran Conde Duque.

بهترین هتل های استخر دار در شهر مادرید هتل های هتل Room Mate Macarena – Gran Via ،Novotel Madrid City Las Ventas و Sercotel Alcala 611 هستند.

در شهر مادرید هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های Sercotel Alcala 611 ،Novotel Madrid City Las Ventas و هتل Palacio Del Retiro, Autograph Collection هستند.

برای رزرو هتل در شهر مادرید که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Room Mate Macarena – Gran Via ،Novotel Madrid City Las Ventas و هتل Europa بروید.