هتل در مادرید

توریسم در مادرید


هتل در مادرید

مادرید، پایتخت و قلب تپندهاسپانیا، شهر ماتادور ها و موسیقی و فوتبال، با شب هایی پر شور و روزهای پر جنب و جوش میتواند مقصد بعدی  سفر شما باشد. سفر به مادرید با وجود تمامساختمان های تاریخی ،موزه ها و مجسمه های شهر مانند سفر در زمان میماند، سفر بهگذشته ای نه چندان دور.

مادرید تقریبا به دو بخش تاریخیو مدرن تقسیم میشود. شما میتوانید برای بازدید از بخش تاریخی که مرکز شهر نیزمحسوب میشود، پیاده روی خود را از پلازا د اسپانیا یکی از زیباترین میدان های شهرو از کنار مجسمه دن کیشوت شروع کنید، سپس به سمت کاخ سلطنتی حرکت کنید و با قدمزدن در کاخی با بیش از دوهزار اتاق حس کنید قدم در قصه ی پریان گذاشته اید. ازآنجا با عبور از خیابان گران ویا که با وجود برند های برتر جهان بهشت دوست دارانمد محسوب میشود به پورتا د سول یا دروازه ی آفتاب برسید میدانی که هیچ گاه از جنبو جوش و هیایو باز نمی ایستد. پس از گرفتن عکس یادگاری با مجسمه ی خرس معروف اینمیدان به سمت پلازا مایور رفته و در رستوران های متنوعش نفسی تازه کنید اگرمیخواهید از محل اقامتتان پیاده به بازدید از تمام این جاذبه های دیدنی و همچنینموزه ی پرادو و موزه ی تیسن، میدان سیبلس و بازار سن میگل بروید میتوانید درمیانهتل های متنوعی که دستینیا در اختیار شما قرار میدهد بهترین هتل در مادریدراانتخاب کنید، از جمله یورو استارز، هتلوپیا، ایبیز ، کاتولونیا و پتیت پلس بهترینهتل های اروپا در مرکز شهر مادرید در انتظار شما هستند.

اگر علاقه مند به اقامت درمحله سالامانکا و در نزدیکی بازار سرانو هستید میتوانید هتل پتیت پلس امبسی، هتلکاتالونیا گویا و هتل نوتل مادرید سنتر را در نزدیکی پارک رتیرو  اتخاب نمایید، هتلی با چشم انداز باغ های سبزرتیرو میخواهید؟ هایتک پتیت پلس آلفونسو دوازده میتواند انتظاراتتان را بر آوردهکند، و یا میتوانید هتل پتیت پلس لآل تاد پلازا را در کنار دروازه ی آلکالا کنارورودی پارک رتیرو انتخاب کنید و از گشت و گذار در بزرگترین پارک مادرید لذتببرید.از آنجا میتوانید با استفاده از متروی مادرید به بخش مدرن شهر رفته و از برجهای آسکا و ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقصد محبوب طرفداران رئال مادرید دیدن کنید.

هتل ارزان در مادرید

تمامسلیقه ها میتوانند در این شهر به آنچه که مد نظر دارند برسند از رستوران، مرکزخرید و  هتل ارزان در مادریدگرفتهتا هتل ها و رستوران ها و مراکز خرید گران قیمت همه و همه در اختیار شما قراردارند. میتوانید هتل خود را در محله ی مالاسنیا، انتخاب کنید و در هزینه های خودبیشتر صرفه جویی کند، محله ای با شب های بیدار و زنده که میتوانید در آن روح مادرید را حس کنید و یا در محله یاورگواِییس یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین محله ی مادرید هتل ها یا آپارتمان هاییبا قیمت های فوق العاده بیابید و از اقامت خود لذت ببرید. شب های مادرید، ماریاچیها و تاپاس در انتظار شما هستند پس زودتر دت به کار شوید.مادرید امروز ۱۰°C
۱۲°C | ۵°C

در مادرید، حداقل دما 5 و حداکثر آن 12 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • دوشنبه
  • ۱۰°C | ۶°C
  • سه‌شنبه
  • ۱۰°C | ۴°C
  • چهارشنبه
  • ۱۲°C | ۵°C
  • پنجشنبه
  • ۱۶°C | ۴°C

شهرهای کوچک نزدیک مادرید

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 988 :مادرید

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
Compostela Suites

Compostela Suites

۱۰٫۹ کیلومتر از مرکز شهر
Sercotel Alcala 611

Sercotel Alcala 611

۸٫۶ کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Riu Plaza Espana

هتل Riu Plaza Espana

۱٫۳ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Chamartín The One

هتل Chamartín The One

۶٫۵ کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Principe Pio

هتل Principe Pio

۱٫۳ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی

سوال‌های متداول درباره هتل در مادرید

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر مادرید با بالاترین امتیاز هتل های هتل Artrip ،هتل Palacio De Los Duques Gran Melia و هتل Villa Real می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر مادرید اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 48 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 38 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 125 برای شما هزینه خواهد داشت.

Hostal Viky و هتل Don Luis نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه مادرید-باراخاس آدولفو سوارز هستند.

اگر میخواهید در شهر مادرید هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Intercontinental Madrid, An Ihg ،هتل Relais & Chateaux Orfila و هتل Hyatt Regency Hesperia Madrid بروید.

اگر در شهر مادرید به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Motel One Madridplaza De España، هتل Artiem Madrid و هتل Regina انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر مادرید فقط مخصوص بزرگسالان است، Hostal Las Fuentes ،هتل Trafalgar و هتل Posada Del Dragon Boutique هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرمادرید برای رفتن با کودکان هتل های هتل Europa ،هتل Barcelo Emperatriz و هتل Intercontinental Madrid, An Ihg هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Motel One Madridplaza De España ،هتل Relais & Chateaux Orfila و هتل Intercontinental Madrid, An Ihg را در شهر مادرید انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر مادرید بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Artiem Madrid ،هتل Palacio De Los Duques Gran Melia و هتل Relais & Chateaux Orfila هستند.

در شهر مادرید هتل های هتل Relais & Chateaux Orfila ،هتل Artiem Madrid و هتل Icon Wipton By Petit Palace پذیرش 24 ساعته دارند.