رفتن به مطلب

هتل در مادرید

.  
.

توریسم در مادرید


هتل در مادرید

مادرید، پایتخت و قلب تپندهاسپانیا، شهر ماتادور ها و موسیقی و فوتبال، با شب هایی پر شور و روزهای پر جنب و جوش میتواند مقصد بعدی  سفر شما باشد. سفر به مادرید با وجود تمامساختمان های تاریخی ،موزه ها و مجسمه های شهر مانند سفر در زمان میماند، سفر بهگذشته ای نه چندان دور.

مادرید تقریبا به دو بخش تاریخیو مدرن تقسیم میشود. شما میتوانید برای بازدید از بخش تاریخی که مرکز شهر نیزمحسوب میشود، پیاده روی خود را از پلازا د اسپانیا یکی از زیباترین میدان های شهرو از کنار مجسمه دن کیشوت شروع کنید، سپس به سمت کاخ سلطنتی حرکت کنید و با قدمزدن در کاخی با بیش از دوهزار اتاق حس کنید قدم در قصه ی پریان گذاشته اید. ازآنجا با عبور از خیابان گران ویا که با وجود برند های برتر جهان بهشت دوست دارانمد محسوب میشود به پورتا د سول یا دروازه ی آفتاب برسید میدانی که هیچ گاه از جنبو جوش و هیایو باز نمی ایستد. پس از گرفتن عکس یادگاری با مجسمه ی خرس معروف اینمیدان به سمت پلازا مایور رفته و در رستوران های متنوعش نفسی تازه کنید اگرمیخواهید از محل اقامتتان پیاده به بازدید از تمام این جاذبه های دیدنی و همچنینموزه ی پرادو و موزه ی تیسن، میدان سیبلس و بازار سن میگل بروید میتوانید درمیانهتل های متنوعی که دستینیا در اختیار شما قرار میدهد بهترین هتل در مادرید راانتخاب کنید، از جمله یورو استارز، هتلوپیا، ایبیز ، کاتولونیا و پتیت پلس بهترینهتل های اروپا در مرکز شهر مادرید در انتظار شما هستند.

اگر علاقه مند به اقامت درمحله سالامانکا و در نزدیکی بازار سرانو هستید میتوانید هتل پتیت پلس امبسی، هتلکاتالونیا گویا و هتل نوتل مادرید سنتر را در نزدیکی پارک رتیرو  اتخاب نمایید، هتلی با چشم انداز باغ های سبزرتیرو میخواهید؟ هایتک پتیت پلس آلفونسو دوازده میتواند انتظاراتتان را بر آوردهکند، و یا میتوانید هتل پتیت پلس لآل تاد پلازا را در کنار دروازه ی آلکالا کنارورودی پارک رتیرو انتخاب کنید و از گشت و گذار در بزرگترین پارک مادرید لذتببرید.از آنجا میتوانید با استفاده از متروی مادرید به بخش مدرن شهر رفته و از برجهای آسکا و ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقصد محبوب طرفداران رئال مادرید دیدن کنید.

هتل ارزان در مادرید

تمامسلیقه ها میتوانند در این شهر به آنچه که مد نظر دارند برسند از رستوران، مرکزخرید و  هتل ارزان در مادرید گرفتهتا هتل ها و رستوران ها و مراکز خرید گران قیمت همه و همه در اختیار شما قراردارند. میتوانید هتل خود را در محله ی مالاسنیا، انتخاب کنید و در هزینه های خودبیشتر صرفه جویی کند، محله ای با شب های بیدار و زنده که میتوانید در آن روح مادرید را حس کنید و یا در محله یاورگواِییس یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین محله ی مادرید هتل ها یا آپارتمان هاییبا قیمت های فوق العاده بیابید و از اقامت خود لذت ببرید. شب های مادرید، ماریاچیها و تاپاس در انتظار شما هستند پس زودتر دت به کار شوید.سوال‌های متداول درباره هتل در مادرید

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر مادرید با بالاترین امتیاز هتل های Way Hostel ،هتل Gran Meliá Palacio de los Duques و هتل Posada del Dragón می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر مادرید اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 40 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 38 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 79 برای شما هزینه خواهد داشت.

Hostal Viky و هتل Barajas Plaza نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه مادرید-باراخاس آدولفو سوارز هستند.

اگر میخواهید در شهر مادرید هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Gran Meliá Palacio de los Duques ،هتل Relais & Chateaux Orfila و هتل Ritz Madrid بروید.

اگر در شهر مادرید به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Gran Meliá Palacio de los Duques، هتل Artiem Madrid و هتل Posada del Dragón انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر مادرید فقط مخصوص بزرگسالان است، Gay Hostal Puerta del Sol Madrid ،Hostal Las Fuentes و هتل Posada del Dragón هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرمادرید برای رفتن با کودکان هتل های هتل Gran Meliá Palacio de los Duques ،هتل VP Jardín Recoletos و هتل Relais & Chateaux Orfila هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Gran Meliá Palacio de los Duques ،هتل Relais & Chateaux Orfila و هتل Ritz Madrid را در شهر مادرید انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر مادرید بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Artiem Madrid ،هتل Relais & Chateaux Orfila و هتل Gran Meliá Palacio de los Duques هستند.

در شهر مادرید هتل های هتل Artiem Madrid ،هتل Relais & Chateaux Orfila و هتل Gran Meliá Palacio de los Duques پذیرش 24 ساعته دارند.