رفتن به مطلب

هتل در مالاگا

.
مقصد
.

توریسم در مالاگا

هتل در مالاگا

مالاگا یکی از توریستی ترین شهرهای استان آندالوسیا در جنوب اسپانیا است. سواحل کستا دل سول، دژ تاریخی القصبه (الکازابا) و موزه ی پیکاسو تنها چند نمونه از جاذبه های گردشگری این شهر هستند که آن را به یکی از مقاصد توریستی طراز اول اسپانیا تبدیل کرده اند. برای پیدا کردن هتل در مالاگا راه سختی در پیش ندارید، با دستینیا میتوانید به راحتی از میان هتل های بسیار متنوعی که در این شهر وجود دارد، گزینه ای را انتخاب کنید که با سفر شما بیشترین تطبیق را داشته باشد، چه سفر تفریحی، چه سفر کاری، تنها یا با خانواده، میتوانید با مشاهده ی دقیق امکانات، محل قرار گیری و نظرات مسافران آن هتل، مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

افراد اهل سفر از مزیت های رزرو هتل در مرکز شهر به خوبی آگاه اند، برای رزرو هتل در مرکز شهر مالاگا میتوانید سراغ هتل وینچی و هتل روم میت لاریسون درست در مرکز شهر بروید که دسترسی خوبی به تمام نقاط شهر را نیز به شما میدهد، اقامت در این هتل ها که در چند قدمی میدان مارینا و شهرداری شهر و پاسئو اسپانیا قرار دارند به شما این امکان را میدهند که به راحتی به هر نقطه ای از شهر بروید.

هتل ارزان در مالاگا

اگر به دنبال هتل ارزان در مالاگا هستید میتوانید اتاقتان را در ابیز هتل و یا هتل آلامدا رزرو کنید، این هتل ها در کنار قیمت خوب خدمات خوبی نیز به شما ارائه میدهند. در مالاگا معماری منحصر به فرد در هر جای شهر به چشم میخورد، سازه هایی به سبک اسپانیایی- اسلامی، یادگار دوران حکومت اعراب بر این منطقه هستند، مراکز هنری، کلیساها، باغ گیاه شناسی و بازار روز مالاگا از مکان هایی هستند که در سفرتان به این شهر باید به آنها سر بزنید.

سوال‌های متداول درباره هتل در مالاگا

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر مالاگا با بالاترین امتیاز هتل های هتل Petit Palace Plaza Málaga ،هتل Room Mate Larios و هتل Molina Lario می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر مالاگا اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 47 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 41 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 79 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر مالاگا هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Nh Málaga ،هتل Soho Boutique Castillo De Santa Catalina و هتل Eurostars Astoria بروید.

هتل Holiday Inn Express Malaga Airport, An Ihg و هتل Campanile Málaga Airport نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Málaga-Costa del Sol هستند.

اگر در شهر مالاگا به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Petit Palace Plaza Málaga، هتل Ilunion Málaga و هتل Molina Lario انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر مالاگا فقط مخصوص بزرگسالان است، مسافرخانه La Casa Mata Central و هتل Zenit Málaga هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرمالاگا برای رفتن با کودکان هتل های هتل La Chancla ،هتل Malaga Picasso و هتل Room Mate Larios هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Petit Palace Plaza Málaga ،هتل Malaga Picasso و هتل Soho Boutique Castillo De Santa Catalina را در شهر مالاگا انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر مالاگا بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل California ،هتل Room Mate Larios و هتل La Chancla هستند.

در شهر مالاگا هتل های هتل California ،هتل Room Mate Larios و هتل Ilunion Málaga پذیرش 24 ساعته دارند.