رفتن به مطلب

هتل در استانبول

.  
.

توریسم در استانبول


هتل در استانبول

فرصت بودن در بزرگترین شهر ترکیه که در میان دو قاره ی آسیا و اروپا قرار گرفته است و تنها در فاصله ی 2000 کیلومتری پایتخت ایران قرار دارد، میتواند به تنهایی انقدر هیجان انگیز باشد تا شما را به این شهر رنگارنگ بکشاند ، حال آنکه این شهر مملو از نقاط تاریخی ، غذا و شیرینی های هوس انگیز و مراکز خرید متفاوت نیز هست . هتل در استانبول را همین حالا با دستینیا انتخاب کنید و سفری دلنشین برای خود بسازید. استانبول که در گذشته ی نه چندان دور با نام قستنطنیه شناخته میشد، قصه ای به بلندای تاریخ دارد و اگر علاقه مند به گشت و گذار در دل تاریخ هستید میتوانید در 'ایا صوفیه' و 'کاخ توپکاپی'قدم بردارید، یا در کاشی های آبی فیروزه ای 'مسجد آبی' غرق شوید. میخواهید وقت کمتری برای رفت و آمد به این مکان های دیدنی صرف کنید؟ میتوانید بوتیک هتل علاءالدین، هتل ارسین توپکاپی، هتل بیاز سرای و هتل سلطان محمد در نزدیکی محله ی توریستی سلطان محمد را انتخاب کنید. 

اگر به دنبال هتلی با آرامش و اتاق های راحت با موقعیت مکانی عالی هستید آنیک هتل چهار ستاره یا مونیک هتل استانبول را انتخاب کنید و از اقامت خود با وای فای و صبحانه ی رایگان لذت ببرید.

آن سوی رود بسفر جایی که از آن میتوان طلوع زیبا خورشید را بر فراز آن نظاره گر باشید جایی که میدان معروف تقسیم و برج گالاتا قرار دارند، انتخاب های زیادی در انتظار شمایند، ازجمله، هتل مرمره تقسیم، اکسپرس استار استانبول، و هتل هیلتون لوکس بسفروس.

پس از بازدید از این مکان های دیدنی میتوایند در رستوران های خوش آب و رنگ شهر نفسی تازه کنید. از باقلوا و قهوه ی ترک نیز غافل نشوید تا انرژی کافی برای گشت و گذار در مراکز خرید متنوع استانبول را داشته باشید. با جستجو در سایت دستینیا میتوانید ازطیف گسترده ای از هتل های استانبول دیدن کنید و بهترین انتخاب را برای سفری بی نقص رقم زنید.


هتل ارزان در استانبول

از لوکس ترین هتل ها گرفته تا هتل ارزان در استانبول را مشاهده کرده و بهترین انتخاب را برای خود انجام دهید، تفاوتی ندارد مقصد مورد نظرتان کدام سوی شاخ طلایی باشد که این شهر را به دو نیم تقسیم کرده، تمام هتل های استانبول در انتظار شما هستند، هتل، آپارتمان و یا هستل هر چه به دنبال آن هستید، آن را در دستینیا خواهید یافت. تنها کافیست اراده کنید، بدون نیاز به اخذ ویزا و دیگر مراحل اداری استانبول در انتظار شماست!

سوال‌های متداول درباره هتل در استانبول

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر استانبول با بالاترین امتیاز هتل های هتل Poem ،Dersaadet Hotel Istanbul و هتل Yasmak Sultan می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر استانبول اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 20 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 16 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 34 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر استانبول هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Tan Special Category ،هتل Titanic Business Kartal و Four Seasons Hotel Istanbul At Sultanahmet بروید.

اگر در شهر استانبول به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Sirkeci Mansion، هتل Yasmak Sultan و هتل Titanic Business Kartal انتخاب مناسبی برای شما هستند.

هتل Tav Airport در نزدیکی فرودگاه استانبول- آتاتورک و هتل Isg Sabiha Gökçen Airport در نزدیکی فرودگاه استانبول- سبیحا گوکچن است. همچنین هتل Ambassador Spa & Beauty Salon Istanbul Airport نزدیک به فرودگاه Estambul-Istanbul New واقع شده است.

بهترین هتل هایی که در شهر استانبول فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Arcadia Blue Istanbul ،هتل Artefes و هتل Agora Guesthouse هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهراستانبول برای رفتن با کودکان هتل های هتل Poem ،هتل Yasmak Sultan و Dersaadet Hotel Istanbul هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Yasmak Sultan ،هتل Poem و هتل Idylle را در شهر استانبول انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر استانبول بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Poem ،Dersaadet Hotel Istanbul و هتل Yasmak Sultan هستند.

در شهر استانبول هتل های هتل Poem ،Dersaadet Hotel Istanbul و هتل Yasmak Sultan پذیرش 24 ساعته دارند.