رفتن به مطلب

پرواز به بروکسل از آتن

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به بروکسل از آتن

پروازهای آتن - بروکسل با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(آتن- الفتریوس ونیزلوس) آتن به (بروکسل, بروکسل- شرلروآ) بروکسل پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز بروکسل - آتن خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی بروکسل - (فرودگاه آتن- الفتریوس ونیزلوس) آتن (فرودگاه بروکسل, بروکسل- شرلروآ) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم بروکسل - آتن، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

آتنو بروکسل در فاصله 2085 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 02:59 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به بروکسل

بروکسل (BRU):

فاصله از فرودگاه بروکسل تا مرکز بروکسل برابر است با 10.916 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه بروکسل (BRU)

بروکسل- شرلروآ (CRL):

فاصله از فرودگاه بروکسل- شرلروآ تا مرکز بروکسل برابر است با 41.535 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه بروکسل- شرلروآ (CRL)

همه فرودگاه‌های بروکسل

پروازها به مقصد بروکسل

پروازهای به مقصد بروکسل (بلژیک) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد بروکسل (بلژیک) نشان داده شده اند.

پروازها از بروکسل

پرواز خود از بروکسل (بلژیک) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از بروکسل (بلژیک) به مهم ترین شهرها آمده است.

مشاهده بیشترمقصد‌های برتر در بلژیک

پرواز خود از بروکسل (بلژیک) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از بروکسل (بلژیک) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Atenas

23°C

  • 4 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Bruselas

11°C

  • 27 کیلومتردرساعت - viento