هتل در بروکسل

توریسم در بروکسل

از اقامت خود در بروکسل لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از بروکسل را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در بروکسل، بلژیک را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در بروکسل وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در بروکسل ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر بروکسل هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از بلژیک است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به بروکسل لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در بروکسل

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر بروکسل با بالاترین امتیاز هتل های هتل Nh Collection Brussels Centre ،هتل 9 Sablon و Rocco Forte Hotel Amigo می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر بروکسل اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 60 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 47 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 86 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Sheraton Brussels Airport در نزدیکی فرودگاه Brussels-National و هتل Aero 44 Bw Signature Collection در نزدیکی فرودگاه بروکسل- شرلروآ است.

اگر میخواهید در شهر بروکسل هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Stanhope By Thon S ،The Hotel Brussels و Rocco Forte Hotel Amigo بروید.

اگر در شهر بروکسل به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Nh Collection Brussels Centre، هتل 9 Sablon و هتل Stanhope By Thon S انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های The Hotel Brussels ،هتل Nh Collection Brussels Centre و هتل Stanhope By Thon S را در شهر بروکسل انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر بروکسل بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل 9 Sablon ،Thon Hotel Bristol Stephanie و هتل Nh Collection Brussels Centre هستند.

در شهر بروکسل هتل های هتل 9 Sablon ،Thon Hotel Bristol Stephanie و هتل Nh Collection Brussels Centre پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر بروکسل با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Rocco Forte Hotel Amigo ،هتل 9 Sablon و هتل Nh Collection Brussels Grand Sablon.

برای رزرو هتل در شهر بروکسل که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل 9 Sablon ،Thon Hotel Bristol Stephanie و هتل Nh Collection Brussels Centre بروید.