رفتن به مطلب

پروازها به مقصد ونیز

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پروازها به مقصد ونیز

پرواز به ونیز

ونیز شهر کانال های آبی، شهر گاندولا، شهر رویایی اروپا، شهری پر از صحنه های رمانتیک، اگر قصد سفر به این شهر  منحصر به فرد را دارید فراموش نکنید که به کلیسای جامع سن مارکو در میدان سان مارکو سر بزنید، به قصر داجه بروید، و در مورانو و لیدو به گشت و گذار بپردازید، برای سفر به این شهر شگفت انگیز، تنها کافیست با مراجعه به وب سایت و یا اپلیکیشن دستینیا، پرواز به ونیز را ارزان تر و آسان تر از همیشه تهیه کنید.

فرودگاه مارکوپولو نزدیکترین فرودگاه به مرکز شهر ونیز میباشد که در آن ایرلاین های مختلفی نظیر ایر لینگاس، آلایتالیا، کی ال ام و ایبریا پرواز دارند. همچنین ایرلاین های ارزان قیمت نیز مانند، رایان ایر، ایزی جت و ویولینگ نیز در این فرودگاه تردد دارند. پس با وجود تنوع بالای ایرلاین های موجود، برای پیدا کردن پرواز ارزان به ونیز، به مشکل خاصی بر نخواهید خورد.

این فرودگاه در فاصله ی 10 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است و شما به راحتی میتوانید در کمتر از 40 دقیقه با استفاده از اتوبوس های موجود به مرکز شهر برسید. همچنین میتوانید از ابتدا سفر ماجراجویی خود را آغاز کنید و با استفاده از تاکسی های آبی شهر به محل مود نظر خود برسید.

دومین فرودگاه نزدیک به شهر ونیز، فرودگاه ترویسو یا فرودگاه کانووا است، که در فاصله ی 40 کیلومتری شهر واقع شده است. برای رسیدن به مرکز شهر میتوانید از اتوبوس های فرودگاه استفاده کنید و در طی یک ساعت به مرکز شهر برسید.

منتظر چه هستید، زودتر دست به کار شوید، در ونیز گاندولا سوار شوید، در کافه فلورین قهوه نوش جان کنید و در  لیدو و مورانو به گشت و گذار بپردازید.

فرودگاه های نزدیک به ونیز

ونیز مارکو پولو (VCE):

فاصله از فرودگاه ونیز مارکو پولو تا مرکز ونیز برابر است با 7.867 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه ونیز مارکو پولو (VCE)

ونیز-ترویزو (TSF):

فاصله از فرودگاه ونیز-ترویزو تا مرکز ونیز برابر است با 26.471 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه ونیز-ترویزو (TSF)

پروازها به مقصد ونیز

پروازهای به مقصد ونیز (ایتالیا) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد ونیز (ایتالیا) نشان داده شده اند.

پروازها از ونیز

پرواز خود از ونیز (ایتالیا) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از ونیز (ایتالیا) به مهم ترین شهرها آمده است.

مشاهده بیشتر

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در ایتالیا

پرواز خود از ونیز (ایتالیا) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از ونیز (ایتالیا) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

ونیز امروز 20°C
20°C | 11°C

در ونیز، حداقل دما 11 و حداکثر آن 20 خواهد بود. از آنجا که در طول روز هوا گرم خواهد بود، داشتن لباس خنک توصیه می‌شود.

  • جمعه
  • 20°C | 12°C
  • شنبه
  • 21°C | 13°C
  • یکشنبه
  • 24°C | 13°C