رفتن به مطلب

هتل در میلان

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 486 :میلان

دیدن نقشه

IH Hotels Milano Gioia ستاره‌

میلان 4.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 232

Klima Hotel Milano Fiere ستاره‌

میلان 8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Palazzo Parigi Hotel & Grand Spa ستاره‌

میلان 1.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Ramada Plaza Milano ستاره‌

میلان 5.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1137

هتل Glam Milano ستاره‌

میلان 2.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Galileo ستاره‌

میلان 649 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 435

هتل Park Hyatt Milan ستاره‌

میلان 233 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1514

Eco Hotel La Residenza ستاره‌

میلان 5.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 937

هتل Raffaello ستاره‌

میلان 5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 350

Starhotels Tourist ستاره‌

میلان 7.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 515

هتل Dei Cavalieri ستاره‌

میلان 317 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1286

Doria Grand Hotel ستاره‌

میلان 3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 915

هتل Ritter ستاره‌

میلان 1.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 962

Brunelleschi Hotel Milano ستاره‌

میلان 391 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1072

Enterprise Hotel ستاره‌

میلان 3.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1484

هتل Degli Arcimboldi ستاره‌

میلان 7.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ میلان

هتل در میلان

میلان مرکز استان لومباردی در شمال ایتالیا، بهشت هنر و معماری و مهد مد و طراحی، مقصدی رویایی برای هر گردشگری به حساب می آید. اگر قصد  سفر به این مقصد جذاب را دارید، با ما همراه شوید تا با انتخابی هوشمندانه خاطره ی شیرین تری برای خود به ارمغان بیاورید.

یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری میلان که نباید از آن غافل شوید کلیسای جامع شهر محسوب میشود که در میدان دومو واقع شده است، اگر میخواهید هتلتان در حوالی این میدان اصلی و با چشم انداز بزرگترین کلیسای گوتیک ایتالیا باشد میتوانید از میان هتل های میلان پانیتزا، هتل برونلسکی و یا آرت هتل نویگلی یکی را انتخاب کرده و اقامتی فراموش نشدنی در پایتخت اپرای جهان داشته باشید.

میتوانید اتاق خود را در هتل های زنجیره ای نام آشنایی همچون ایبیس هتل و یا گروه بارسلو نیز رزرو کنید. هتل  ایبیس میلانو در نزدیکی دو ایستگاه کاگرنده و مارسه به شما این امکان را میدهد که به راحتی از تمام نقاط شهر دیدن نمایید. همچنین میتوانید سفر متفاوت تری را با ما تجربه کنید  و این بار به جای هتل در میلان، از میان آپارتمان های ایزی میلانو، که انتخاب های متنوعی نیز در حوالی کاخ سلطنتی میلان در اختیارتان قرار میدهد بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

هتل ارزان در میلان

میتوانید از میان تمام انتخاب های موجود، هتل ارزان در میلان نیز بیابید، هتل سن سیرو فییرا پیشنهاد های ویژه ای برای شما دارد. همچنین میتوانید انتخاب های مقرون به صرفه تری نیز از میان آپارتمان های فییرا میلانو حوالی ایستگاه مترو چنیسیو داشته باشید. تنها کافیست از میان هتل های متنوعی که دستینیا در اختیار شما قرار میدهد بهترین هتل را انتخاب کنید. میلان در انتظار شماست پس زودتر دست به کار شوید.


هتل‌ها بر اساس دسته‌بندی

نقاط دیدنی در میلان

پروازها به مقصد میلان

آیا در پی رزرو هتل در میلان هستید و راهی برای انجام این کار ندارید؟ همین حالا پرواز خود را با Destinia رزرو کنید!

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر میلان با بالاترین امتیاز هتل های هتل Manzoni ،هتل NH Collection Milano President و Spadari Hotel Al Duomo می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر میلان اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 45 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 36 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 150 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل City Parma در نزدیکی فرودگاه Milan-Parma و Best Western Air Hotel Linate Milano در نزدیکی فرودگاه میلان_لینیت است. همچنین Sheraton Milan Malpensa Airport Hotel & Conference Center نزدیک به فرودگاه میلانو مالپنسا واقع شده است.

اگر میخواهید در شهر میلان هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های Carlton Hotel Baglioni ،Excelsior Hotel Gallia, a Luxury Collection Hotel و هتل Principe di Savoia بروید.

اگر در شهر میلان به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Carlton Hotel Baglioni، Excelsior Hotel Gallia, a Luxury Collection Hotel و هتل Principe di Savoia انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر میلان فقط مخصوص بزرگسالان است، Hotel San Biagio ،هتل Star و هتل Villa Cipressi هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرمیلان برای رفتن با کودکان هتل های Carlton Hotel Baglioni ،هتل Principe di Savoia و Excelsior Hotel Gallia, a Luxury Collection Hotel هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Manzoni ،Carlton Hotel Baglioni و Mirage Sure Hotel Collection by Best Western را در شهر میلان انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر میلان بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Excelsior Hotel Gallia, a Luxury Collection Hotel ،Hotel Berna و Carlton Hotel Baglioni هستند.

در شهر میلان هتل های Excelsior Hotel Gallia, a Luxury Collection Hotel ،Hotel Berna و Carlton Hotel Baglioni پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر میلان با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Excelsior Hotel Gallia, a Luxury Collection Hotel ،Hotel Berna و Carlton Hotel Baglioni.