هتل در میلان

توریسم در میلان

هتل در میلان

میلان مرکز استان لومباردی در شمال ایتالیا، بهشت هنر و معماری و مهد مد و طراحی، مقصدی رویایی برای هر گردشگری به حساب می آید. اگر قصد  سفر به این مقصد جذاب را دارید، با ما همراه شوید تا با انتخابی هوشمندانه خاطره ی شیرین تری برای خود به ارمغان بیاورید.

یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری میلان که نباید از آن غافل شوید کلیسای جامع شهر محسوب میشود که در میدان دومو واقع شده است، اگر میخواهید هتلتان در حوالی این میدان اصلی و با چشم انداز بزرگترین کلیسای گوتیک ایتالیا باشد میتوانید از میان هتل های میلان پانیتزا، هتل برونلسکی و یا آرت هتل نویگلی یکی را انتخاب کرده و اقامتی فراموش نشدنی در پایتخت اپرای جهان داشته باشید.

میتوانید اتاق خود را در هتل های زنجیره ای نام آشنایی همچون ایبیس هتل و یا گروه بارسلو نیز رزرو کنید. هتل  ایبیس میلانو در نزدیکی دو ایستگاه کاگرنده و مارسه به شما این امکان را میدهد که به راحتی از تمام نقاط شهر دیدن نمایید. همچنین میتوانید سفر متفاوت تری را با ما تجربه کنید  و این بار به جای هتل در میلان، از میان آپارتمان های ایزی میلانو، که انتخاب های متنوعی نیز در حوالی کاخ سلطنتی میلان در اختیارتان قرار میدهد بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

هتل ارزان در میلان

میتوانید از میان تمام انتخاب های موجود، هتل ارزان در میلان نیز بیابید، هتل سن سیرو فییرا پیشنهاد های ویژه ای برای شما دارد. همچنین میتوانید انتخاب های مقرون به صرفه تری نیز از میان آپارتمان های فییرا میلانو حوالی ایستگاه مترو چنیسیو داشته باشید. تنها کافیست از میان هتل های متنوعی که دستینیا در اختیار شما قرار میدهد بهترین هتل را انتخاب کنید. میلان در انتظار شماست پس زودتر دست به کار شوید.


میلان امروز 17°C
20°C | 15°C

در میلان، حداقل دما 15 و حداکثر آن 20 خواهد بود. از آنجا که در طول روز هوا گرم خواهد بود، داشتن لباس خنک توصیه می‌شود.

  • جمعه
  • 15°C | 11°C
  • شنبه
  • 23°C | 11°C
  • یکشنبه
  • 23°C | 14°C
  • دوشنبه
  • 22°C | 15°C

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1025 :میلان

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در میلان

اگر در شهر میلان به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Milan Suite، هتل Grand Et De Milan The Leading S Of The World و هتل Milano Scala انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر میلان فقط مخصوص بزرگسالان است، Star Hostel ،Boutique Hotel Calais Milano و هتل San Biagio هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرمیلان برای رفتن با کودکان هتل های هتل Milano Scala ،هتل Stars Anderson و هتل Milan Suite هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Milan Suite ،هتل Casa Mia و هتل Navigli Accommodation را در شهر میلان انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر میلان بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Park Hyatt Milan ،هتل Casa Mia و هتل Cs Atlantic هستند.

در شهر میلان هتل های هتل Morfeo ،هتل Spadari Al Duomo و هتل Casa Mia پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر میلان با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Milan Suite ،هتل Grand Et De Milan The Leading S Of The World و هتل Navigli Accommodation.

بهترین هتل های استخر دار در شهر میلان هتل های هتل Nh Collection Milano Porta Nuova ،هتل Cs Atlantic و هتل Grand Visconti Palace هستند.

در شهر میلان هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Park Hyatt Milan ،هتل Morfeo و هتل Cs Atlantic هستند.

برای رزرو هتل در شهر میلان که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Morfeo ،هتل Spadari Al Duomo و هتل Casa Mia بروید.