رفتن به مطلب

هتل در میلان

.
.

توریسم در میلان

هتل در میلان

میلان مرکز استان لومباردی در شمال ایتالیا، بهشت هنر و معماری و مهد مد و طراحی، مقصدی رویایی برای هر گردشگری به حساب می آید. اگر قصد  سفر به این مقصد جذاب را دارید، با ما همراه شوید تا با انتخابی هوشمندانه خاطره ی شیرین تری برای خود به ارمغان بیاورید.

یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری میلان که نباید از آن غافل شوید کلیسای جامع شهر محسوب میشود که در میدان دومو واقع شده است، اگر میخواهید هتلتان در حوالی این میدان اصلی و با چشم انداز بزرگترین کلیسای گوتیک ایتالیا باشد میتوانید از میان هتل های میلان پانیتزا، هتل برونلسکی و یا آرت هتل نویگلی یکی را انتخاب کرده و اقامتی فراموش نشدنی در پایتخت اپرای جهان داشته باشید.

میتوانید اتاق خود را در هتل های زنجیره ای نام آشنایی همچون ایبیس هتل و یا گروه بارسلو نیز رزرو کنید. هتل  ایبیس میلانو در نزدیکی دو ایستگاه کاگرنده و مارسه به شما این امکان را میدهد که به راحتی از تمام نقاط شهر دیدن نمایید. همچنین میتوانید سفر متفاوت تری را با ما تجربه کنید  و این بار به جای هتل در میلان، از میان آپارتمان های ایزی میلانو، که انتخاب های متنوعی نیز در حوالی کاخ سلطنتی میلان در اختیارتان قرار میدهد بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

هتل ارزان در میلان

میتوانید از میان تمام انتخاب های موجود، هتل ارزان در میلان نیز بیابید، هتل سن سیرو فییرا پیشنهاد های ویژه ای برای شما دارد. همچنین میتوانید انتخاب های مقرون به صرفه تری نیز از میان آپارتمان های فییرا میلانو حوالی ایستگاه مترو چنیسیو داشته باشید. تنها کافیست از میان هتل های متنوعی که دستینیا در اختیار شما قرار میدهد بهترین هتل را انتخاب کنید. میلان در انتظار شماست پس زودتر دست به کار شوید.


سوال‌های متداول درباره هتل در میلان

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر میلان با بالاترین امتیاز هتل های هتل Nh Collection Milano President ،هتل Park Hyatt Milano و هتل Manzoni می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر میلان اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 48 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 35 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 163 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Nh Orio Al Serio در نزدیکی فرودگاه Milan-Bergamo و هتل City Parma در نزدیکی فرودگاه Milan-Parma است. همچنین هتل Best Western Air Linate نزدیک به فرودگاه میلان_لینیت واقع شده است و هتل Sheraton Milan Malpensa Airport & Conference Centre فاصله ی کمی با فرودگاه میلانو مالپنسا دارد.

اگر میخواهید در شهر میلان هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Excelsior Gallia, A Luxury Collection , Milan ،هتل Park Hyatt Milano و Baglioni Hotel Carlton The Leading Hotels Of The World بروید.

اگر در شهر میلان به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Excelsior Gallia, A Luxury Collection , Milan، هتل Park Hyatt Milano و Baglioni Hotel Carlton The Leading Hotels Of The World انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر میلان فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Star ،هتل San Biagio و هتل Villa Cipressi, By R Collection S هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرمیلان برای رفتن با کودکان هتل های هتل Excelsior Gallia, A Luxury Collection , Milan ،Baglioni Hotel Carlton The Leading Hotels Of The World و هتل Park Hyatt Milano هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Manzoni ،Baglioni Hotel Carlton The Leading Hotels Of The World و هتل Mirage Sure Collection By Best Western را در شهر میلان انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر میلان بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Hotel Berna ،هتل Park Hyatt Milano و هتل Excelsior Gallia, A Luxury Collection , Milan هستند.

در شهر میلان هتل های Hotel Berna ،هتل Park Hyatt Milano و هتل Excelsior Gallia, A Luxury Collection , Milan پذیرش 24 ساعته دارند.