رفتن به مطلب

هتل در میلان

.
مقصد
.

توریسم در میلان

هتل در میلان

میلان مرکز استان لومباردی در شمال ایتالیا، بهشت هنر و معماری و مهد مد و طراحی، مقصدی رویایی برای هر گردشگری به حساب می آید. اگر قصد  سفر به این مقصد جذاب را دارید، با ما همراه شوید تا با انتخابی هوشمندانه خاطره ی شیرین تری برای خود به ارمغان بیاورید.

یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری میلان که نباید از آن غافل شوید کلیسای جامع شهر محسوب میشود که در میدان دومو واقع شده است، اگر میخواهید هتلتان در حوالی این میدان اصلی و با چشم انداز بزرگترین کلیسای گوتیک ایتالیا باشد میتوانید از میان هتل های میلان پانیتزا، هتل برونلسکی و یا آرت هتل نویگلی یکی را انتخاب کرده و اقامتی فراموش نشدنی در پایتخت اپرای جهان داشته باشید.

میتوانید اتاق خود را در هتل های زنجیره ای نام آشنایی همچون ایبیس هتل و یا گروه بارسلو نیز رزرو کنید. هتل  ایبیس میلانو در نزدیکی دو ایستگاه کاگرنده و مارسه به شما این امکان را میدهد که به راحتی از تمام نقاط شهر دیدن نمایید. همچنین میتوانید سفر متفاوت تری را با ما تجربه کنید  و این بار به جای هتل در میلان، از میان آپارتمان های ایزی میلانو، که انتخاب های متنوعی نیز در حوالی کاخ سلطنتی میلان در اختیارتان قرار میدهد بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

هتل ارزان در میلان

میتوانید از میان تمام انتخاب های موجود، هتل ارزان در میلان نیز بیابید، هتل سن سیرو فییرا پیشنهاد های ویژه ای برای شما دارد. همچنین میتوانید انتخاب های مقرون به صرفه تری نیز از میان آپارتمان های فییرا میلانو حوالی ایستگاه مترو چنیسیو داشته باشید. تنها کافیست از میان هتل های متنوعی که دستینیا در اختیار شما قرار میدهد بهترین هتل را انتخاب کنید. میلان در انتظار شماست پس زودتر دست به کار شوید.


سوال‌های متداول درباره هتل در میلان

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر میلان با بالاترین امتیاز هتل های هتل Park Hyatt Milano ،هتل Spadari Al Duomo و هتل Nh Collection Milano President می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر میلان اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 51 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 48 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 211 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Nh Orio Al Serio در نزدیکی فرودگاه Milan-Bergamo و هتل City Parma در نزدیکی فرودگاه Milan-Parma است. همچنین Best Western Air Hotel Linate نزدیک به فرودگاه میلان_لینیت واقع شده است و هتل Sheraton Milan Malpensa Airport & Conference Centre فاصله ی کمی با فرودگاه Milán-Malpensa دارد.

اگر میخواهید در شهر میلان هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Park Hyatt Milano ،هتل Morfeo و هتل Excelsior Gallia, A Luxury Collection , Milan بروید.

اگر در شهر میلان به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Excelsior Gallia, A Luxury Collection , Milan، هتل Park Hyatt Milano و هتل Principe Di Savoia - Dorchester Collection انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر میلان فقط مخصوص بزرگسالان است، Villa Cipressi, By R Collection Hotels ،هتل San Biagio و هتل Star هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرمیلان برای رفتن با کودکان هتل های هتل Park Hyatt Milano ،هتل Excelsior Gallia, A Luxury Collection , Milan و هتل Morfeo هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Casa Mia ،هتل Morfeo و هتل Manzoni را در شهر میلان انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر میلان بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Morfeo ،هتل Spadari Al Duomo و هتل Casa Mia هستند.

در شهر میلان هتل های هتل Morfeo ،هتل Spadari Al Duomo و هتل Casa Mia پذیرش 24 ساعته دارند.