رفتن به مطلب

پرواز به پورتو از لیسبون

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به پورتو از لیسبون

پروازهای لیسبون - پورتو با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(Lisboa-Portela) لیسبون به (Oporto-Francisco Sa Carneiro) پورتو پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز پورتو - لیسبون خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی پورتو - (فرودگاه Lisboa-Portela) لیسبون (فرودگاه Oporto-Francisco Sa Carneiro) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم پورتو - لیسبون، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

لیسبونو پورتو در فاصله 275 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:24 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به پورتو

Oporto-Francisco Sa Carneiro (OPO):

فاصله از فرودگاه Oporto-Francisco Sa Carneiro تا مرکز پورتو برابر است با 12.315 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه Oporto-Francisco Sa Carneiro (OPO)

همه فرودگاه‌های پورتو

پروازها به مقصد پورتو

پروازهای به مقصد پورتو (پرتغال) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد پورتو (پرتغال) نشان داده شده اند.

پروازها از پورتو

پرواز خود از پورتو (پرتغال) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از پورتو (پرتغال) به مهم ترین شهرها آمده است.

مشاهده بیشتر

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در پرتغال

پرواز خود از پورتو (پرتغال) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از پورتو (پرتغال) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Lisboa

17°C

  • 10 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Oporto

13°C

  • 5 کیلومتردرساعت - viento