رفتن به مطلب

هتل در پورتو

.
.

توریسم در پورتو

از اقامت خود در پورتو لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از پورتو را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در پورتو، پرتغال را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در پورتو وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در پورتو ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر پورتو هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از پرتغال است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به پورتو لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در پورتو

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر پورتو با بالاترین امتیاز هتل های هتل Intercontinental Porto Palacio Das Cardosas, An Ihg ،Serviced Apartments Boavista Palace و Gallery Hostel & Residences می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر پورتو اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 35 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 26 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 57 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر پورتو هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Crowne Plaza Porto, An Ihg ،هتل Intercontinental Porto Palacio Das Cardosas, An Ihg و Sheraton Porto Hotel & Spa بروید.

اگر در شهر پورتو به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Porta Azul، هتل Intercontinental Porto Palacio Das Cardosas, An Ihg و هتل Crowne Plaza Porto, An Ihg انتخاب مناسبی برای شما هستند.

هتل Aeroporto و هتل Solar Antigo Porto Aeroporto نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Oporto-Francisco Sa Carneiro هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر پورتو هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل Porto Wine Hostel را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرپورتو برای رفتن با کودکان هتل های Gallery Hostel & Residences ،هتل Infante Sagres و هتل Intercontinental Porto Palacio Das Cardosas, An Ihg هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Porta Azul ،هتل Intercontinental Porto Palacio Das Cardosas, An Ihg و هتل Crowne Plaza Porto, An Ihg را در شهر پورتو انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر پورتو بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Intercontinental Porto Palacio Das Cardosas, An Ihg ،Serviced Apartments Boavista Palace و Gallery Hostel & Residences هستند.

در شهر پورتو هتل های هتل Intercontinental Porto Palacio Das Cardosas, An Ihg ،Serviced Apartments Boavista Palace و Gallery Hostel & Residences پذیرش 24 ساعته دارند.