رفتن به مطلب

پرواز به آتن از لیسبون

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به آتن از لیسبون

پروازهای لیسبون - آتن با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(Lisboa-Portela) لیسبون به (آتن- الفتریوس ونیزلوس) آتن پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز آتن - لیسبون خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی آتن - (فرودگاه Lisboa-Portela) لیسبون (فرودگاه آتن- الفتریوس ونیزلوس) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم آتن - لیسبون، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

لیسبونو آتن در فاصله 2867 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 04:06 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به آتن

آتن- الفتریوس ونیزلوس (ATH):

فاصله از فرودگاه آتن- الفتریوس ونیزلوس تا مرکز آتن برابر است با 20.26 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه آتن- الفتریوس ونیزلوس (ATH)

همه فرودگاه‌های آتن

پروازها به مقصد آتن

پروازهای به مقصد آتن (یونان) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد آتن (یونان) نشان داده شده اند.مقصد‌های برتر در یونان

پرواز خود از آتن (یونان) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از آتن (یونان) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Lisboa

24°C

  • 20 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Atenas

25°C

  • 24 کیلومتردرساعت - viento