رفتن به مطلب

هتل در آتن

.
مقصد
.

توریسم در آتن

هتل در آتن

آتن مهد یکی از کهن ترین و پیشرفته ترین فرهنگ های تاریخ بشر است، حداقل برای یک بار هم که شده باید از این شهر بازدید کنید. منتظر چه هستید زودتر دست به کار شوید و هتل در آتن را به راحتی رزرو کنید و با خیال راحت به ادامه ی برنامه ریزی سفر خود بپردازیدمکان های زیادی برای بازدید در آتن وجود دارند که باید در سفر خود بگجانید، دیدنی های آتن به قدری زیاد است که شما هیچ وقتی برای از دست دادن در آن نخواهید داشت.

یکی از بهترین روش ها برای دیدن کامل آتن، رزرو هتل در مرکز آتن است تا از آنجا به راحتی به نقاط مختلف آتن سر بزنید، و به این صورت هم در هزینه ها و هم در زمانتان صرفه جویی کنید. اگر میخواهید در اتاقی با منظره ای رو به آکروپلیس از خواب بیدار شوید، میتوانید هتل پلیس گرند را انتخاب کنید، اگر میخوهید که محل اقامتتان در یک قدمیِ آگورا، محل رفت و آمد فیلسوفان بزرگی مانند سقراط باشد پس هتل کسمپلیت گزینه ی خوبی برای شما محسوب میشود. همچنین میتوانید هتل های زنجیره ای معروفی مانند نواتل، کاتالونیا و رادیسون بلو را نیز انتخاب کنید که دسترسی خوبی نیز به مرکز شهر دارند. هتل ملیا آتن، هتل زنیت، بست وسترن در حوالی بافت تاریخی شهر به شما فرصت بیشتری برای گشت و گذار در شهر را میدهند.

هتل ارزان در آتن

اگر قصد سفرتان به آتن شناخت بیشتر آثار تاریخی و معماری و فرهنگی شهر آتن است پس با رزرو هتل ارزان در آتن میتوانید با صرفه جویی در هزینه های اقامتتان بودجه ی بیشتری برای گشت و گذار در شهر و چشیدن غذاهای خوش طعم یونانی در نظر بگیرید. هتل کلاریج در فاصله ی کوتاهی از میدان امنیا میتواند یکی از گزینه های اقتصاددی و مناسب شما باشد. همچنین هتل آلما در نزدیکی محله ی پلاکا و معبد خدای آتنا یعنی پارتنون گزینه ی دیگریست که در کنار خدمات قابل قبول هزینه ی زیادی برای شما نخواهد داشت. حتی میتوانید از هاستل های مختلف شهر آتن نیز استفاده کنید و بودجه ی بیشتری را صرف بازدید از دیدنی های منحصر به فرد آتن کنید، منتظر چه هستید همه چیز برای شروع یک سفر فراموش نشدنی آماده است.


سوال‌های متداول درباره هتل در آتن

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر آتن با بالاترین امتیاز هتل های Grecotel Pallas Athena ،هتل Achilleas و هتل Areos می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر آتن اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 43 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 35 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 66 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Sofitel Athens Airport نزدیکترین هتل به فرودگاه آتن- الفتریوس ونیزلوس است.

اگر میخواهید در شهر آتن هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Hilton Athens ،هتل Electra Palace Athens و هتل Divani Caravel بروید.

اگر در شهر آتن به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Divani Caravel، هتل Hilton Athens و Grande Bretagne, A Luxury Collection Hotel, Athens انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر آتن فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Athens Lotus ،هتل Priamos و هتل Best Western Plus Embassy هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرآتن برای رفتن با کودکان هتل های هتل Electra Palace Athens ،هتل Amalia و هتل Ava And Suites هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Hilton Athens ،هتل The Athens Gate و هتل Divani Caravel را در شهر آتن انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر آتن بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Electra Palace Athens ،هتل Ava And Suites و هتل Amalia هستند.

در شهر آتن هتل های هتل Electra Palace Athens ،هتل Ava And Suites و هتل Amalia پذیرش 24 ساعته دارند.