رفتن به مطلب

هتل در آتن

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 218 :آتن

دیدن نقشه

هتل Marina ستاره‌

آتن 449 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 478

هتل Arethusa ستاره‌

آتن 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 756

هتل President ستاره‌

آتن 3.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 1320

هتل Jason Inn ستاره‌

آتن 1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 461

هتل Titania ستاره‌

آتن 338 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 1392

هتل Arion Athens ستاره‌

آتن 699 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 606

هتل Central ستاره‌

آتن 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1595

هتل Plaka ستاره‌

آتن 1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 3056

هتل Herodion ستاره‌

آتن 1.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 2030

هتل The Athens Gate ستاره‌

آتن 1.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 3581

هتل Athens Cypria ستاره‌

آتن 1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 840

هتل Hermes ستاره‌

آتن 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1434

هتل Astor ستاره‌

آتن 1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 602

هتل Novus ستاره‌

آتن 511 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 685

Chic Hotel ستاره‌

آتن 437 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 305

هتل Hilton Athens ستاره‌

آتن 2.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 3308

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ آتن

هتل در آتن

آتن مهد یکی از کهن ترین و پیشرفته ترین فرهنگ های تاریخ بشر است، حداقل برای یک بار هم که شده باید از این شهر بازدید کنید. منتظر چه هستید زودتر دست به کار شوید و هتل در آتن را به راحتی رزرو کنید و با خیال راحت به ادامه ی برنامه ریزی سفر خود بپردازیدمکان های زیادی برای بازدید در آتن وجود دارند که باید در سفر خود بگجانید، دیدنی های آتن به قدری زیاد است که شما هیچ وقتی برای از دست دادن در آن نخواهید داشت.

یکی از بهترین روش ها برای دیدن کامل آتن، رزرو هتل در مرکز آتن است تا از آنجا به راحتی به نقاط مختلف آتن سر بزنید، و به این صورت هم در هزینه ها و هم در زمانتان صرفه جویی کنید. اگر میخواهید در اتاقی با منظره ای رو به آکروپلیس از خواب بیدار شوید، میتوانید هتل پلیس گرند را انتخاب کنید، اگر میخوهید که محل اقامتتان در یک قدمیِ آگورا، محل رفت و آمد فیلسوفان بزرگی مانند سقراط باشد پس هتل کسمپلیت گزینه ی خوبی برای شما محسوب میشود. همچنین میتوانید هتل های زنجیره ای معروفی مانند نواتل، کاتالونیا و رادیسون بلو را نیز انتخاب کنید که دسترسی خوبی نیز به مرکز شهر دارند. هتل ملیا آتن، هتل زنیت، بست وسترن در حوالی بافت تاریخی شهر به شما فرصت بیشتری برای گشت و گذار در شهر را میدهند.

هتل ارزان در آتن

اگر قصد سفرتان به آتن شناخت بیشتر آثار تاریخی و معماری و فرهنگی شهر آتن است پس با رزرو هتل ارزان در آتن میتوانید با صرفه جویی در هزینه های اقامتتان بودجه ی بیشتری برای گشت و گذار در شهر و چشیدن غذاهای خوش طعم یونانی در نظر بگیرید. هتل کلاریج در فاصله ی کوتاهی از میدان امنیا میتواند یکی از گزینه های اقتصاددی و مناسب شما باشد. همچنین هتل آلما در نزدیکی محله ی پلاکا و معبد خدای آتنا یعنی پارتنون گزینه ی دیگریست که در کنار خدمات قابل قبول هزینه ی زیادی برای شما نخواهد داشت. حتی میتوانید از هاستل های مختلف شهر آتن نیز استفاده کنید و بودجه ی بیشتری را صرف بازدید از دیدنی های منحصر به فرد آتن کنید، منتظر چه هستید همه چیز برای شروع یک سفر فراموش نشدنی آماده است.


ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

آتن امروز 9°C
12°C | 5°C

در آتن، حداقل دما 5 و حداکثر آن 12 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • پنجشنبه
  • 14°C | 7°C
  • جمعه
  • 10°C | 6°C
  • شنبه
  • 12°C | 7°C
  • یکشنبه
  • 14°C | 10°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر آتن با بالاترین امتیاز هتل های هتل Areos ،Pallas Athenea Grecotel Boutique و هتل Athens Center Square می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر آتن اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 35 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 25 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 58 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Sofitel Athens Airport نزدیکترین هتل به فرودگاه آتن- الفتریوس ونیزلوس است.

اگر میخواهید در شهر آتن هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Electra Palace ،هتل Grande Bretagne و Pallas Athenea Grecotel Boutique بروید.

اگر در شهر آتن به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های King George, a Luxury Collection Hotel، هتل Grande Bretagne و Pallas Athenea Grecotel Boutique انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر آتن فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Athens Lotus ،Albion Hotel و هتل Best Western Plus Embassy هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرآتن برای رفتن با کودکان هتل های هتل Amalia ،هتل Grande Bretagne و Ava Hotel Apartments & Suites هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل The Athens Gate ،هتل Grande Bretagne و King George, a Luxury Collection Hotel را در شهر آتن انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر آتن بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Amalia ،Ava Hotel Apartments & Suites و هتل Grande Bretagne هستند.

در شهر آتن هتل های هتل Amalia ،Ava Hotel Apartments & Suites و هتل Grande Bretagne پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر آتن با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Grande Bretagne ،هتل Amalia و هتل Electra Palace.