رفتن به مطلب

پرواز به تبریز از بندرعباس

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
مبدا
مقصد
.

پرواز به تبریز از بندرعباس

شهر تبریز با قدمتی حدود 3500 سال سومین شهر بزرگ ایران بعد از تهران و مشهد میباشد، تبریز مهمترین شهر در عصر قاجار بود و زمانی پایتخت سیاسی ایران محسوب میشد برای سفر به تبریز می توانید از مسیرهای ریلی،هوایی و زمینی استفاده کنید، راه آهن تبریز یکی از قدیمیترین ایستگاه های راه آهن در کشور بوده که روزانه شاهد حرکت چندین قطار رفت و برگشت به شهر های متعددی از جمله تهران، قم،جلفا،انکارا و استانبول میباشد از مکان های دیدنی تبریز میتوان به مسجد کبود تبریز، خانه حریری تبریز، کندوان تبریز و جنگل ارسباران که از دیدنی های مذهبی ،تاریخی و طبیعی این شهر میباشد اشاره کرد. فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از فرودگاه های پر تردد ایران محسوب میشود. اتوبوس های شهری از داخل فرودگاه به مقصد بازار تبریز(راسته کوچه) و بالعکس تردد می کنند. همچنین خدمات تاکسیرانی نیز به صورت شبانه روزی در بخش خروجی ترمینال به مسافران سرویس دهی می کند، حدود 7 کیلومتر از فرودگاه تا مرکز شهر راه است که بدون در نظر گرفتن ترافیک حدود 15 تا 20 دقیقه از شما زمان میگیرد.

پرواز مستقیم ازبندرعباس به تبریز

پیدا کردن پرواز مستقیم از بندرعباس به تبریز کار دشواری نیست، بسیاری از ایرلاین های داخلی در این مسیر پرواز دارند از جمله: قشم ایر

فاصله بین شهر بندرعباس تا تبریز چقدر است؟

فاصله ی بین شهربندرعباس تا تبریز 1811 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز بندرعباس به تبریز چقدر است؟

مدت زمان پرواز بندرعباس به تبریز حدود 2 ساعت و 11 دقیقه است

چگونه می توان از مرکزشهر بندرعباس به فرودگاه رفت؟

فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای دو ترمینال است که برای پروازهای ورودی و خروجی استفاده میشود. بهترین و سریع ترین راه برای رسیدن به این فروگاه تاکسی است که به صورت شبانه روزی برای تمام نقاط شهر موجود است. این فرودگاه در 14 کیلومتری مرکز بندر عباس قرار دارد و به طور متوسط نیم ساعت از مرکز شهر تا فروگاه راه است.

چگونه میتوان از فرودگاه شهرتبریز به مرکزشهر رفت؟

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از فرودگاه های پر تردد ایران محسوب میشود. اتوبوس های شهری از داخل فرودگاه به مقصد بازار تبریز(راسته کوچه) و بالعکس تردد می کنند. همچنین خدمات تاکسیرانی نیز به صورت شبانه روزی در بخش خروجی ترمینال به مسافران سرویس دهی می کند، حدود 7 کیلومتر از فرودگاه تا مرکز شهر راه است که بدون در نظر گرفتن ترافیک حدود 15 تا 20 دقیقه از شما زمان میگیرد.

سفرتان به تبریز را برنامه ریزی کنید

فرودگاه تبریز فاصله ی زیادی تا مرکز شهر ندارد، ام برای آسودگی خیالتان بهتر است 1 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حاضر باشید، پس از تحویل بار و دریافت کارت پرواز میتوانید از فروشگاه های صنیع دستی و سوغاتی دیدن کنید، پس از رسیدن به فرودگاه تبریز میتوانید از تاکسی های مستقر در فرودگاه استفاده کنید.

اطلاعات

بندرعباسو تبریز در فاصله 1527 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 02:11 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به تبریز

همه فرودگاه‌های تبریزمقصد‌های برتر در ایران

پرواز خود از تبریز (ایران) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از تبریز (ایران) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Bandar Abbas

33°C

  • 13 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Tabriz

21°C

  • 16 کیلومتردرساعت - viento