رفتن به مطلب

پروازها به مقصد تهران

 
.

پروازها به مقصد تهران

تهران، پایتخت ایران، شهری که در آن مدرنیته و سنت با هم در آمیخته اند، شهری که ممکن نیست هیچ ایرانی اسم آن رانشنیده باشد، به تهران سفر کنید در بازار سنتی شهر به عکاسی و خرید بپردازید ، در کاخ گلستان قدم در دل تاریخ بگذارید،در عمارت های تاریخی آن چایی بنوشید و به ماجراجویی خود در تهران ادامه دهید. اگر مقصد بعدی شما این کلان شهر بزرگ و پر جمعیت است، پس با دستینیا همراه باشید تا کمی بیشتر راجع به این شهر پر رمز و راز، فرودگاه های موجود و پرواز به تهران مطلع شوید. 

تهران دارای دو فرودگاه اصلی میباشد، فرودگاه بین المللی امام خمینی که بیشتر برای پرواز های خارجی استفاده میشود، پرواز های مستقیم به تهران یا پرواز های توقف دار هیچ تفاوتی ندارند که از کدام کشور وارد ایران میشوید، و فرودگاه مهر آباد که بیشتر به پرواز های داخلی تعلق دارد و تقریبا در مرکز شهر واقع شده است. 

اگر قصد پرواز به تهران را دارید، انتخاب های زیادی پیش رو خواهید داشت میتوانید از میان ایرلاین های مختلف نظیر امارات، آئروفلوت، کی ال ام یا لفتانزا پرواز خود را انتخاب کنید، اگر در زمان مناسب و با برنامه ریزی دقیق اقدام به خرید نمایید، میتوانید پرواز ارزان به تهران خریداری کنید و در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید.

برای رسیدن به مرکز شهر گزینه های زیادی پیش رو خواهید داشت، این روزها پس از تاسیس ایستگاه مترو در نزدیکی فرودگاه رسیدن به مرکز شهر بسیار آسان تر شده است، همچنین تاکسی های مخصوص فرودگاه در طول شبانه روز به مسافرین خدمت رسانی میکنند.

دیگر در انتظار چه هستید، همین حالا بدون نیاز به مراجعه حضوری بلیط خود را رزرو کنید و ماجراجویی خود را به پایتخت ایران آغاز کنید. برج میلاد چشم به راه شما ایستاده است.