رفتن به مطلب

پرواز به اهواز از بندرعباس

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
مبدا
مقصد
.

پرواز به اهواز از بندرعباس

اهواز مرکز استان خوزستان است، امروزه از خودروی شخصی گرفته تا وسایل حمل و نقل مسافربری نظیر اتوبوس، قطار و هواپیما برای سفر به این شهر در اختیار مسافران است تا به راحتی به این شهر سفر کنند از مکان های دیدنی این شهر میتوان به رود کارون،پل های سفید،سیاه و طبیعت اهواز،کلیسای سورت مسروپ،بازار عبدالحمید و... اشاره کرد، همه روزه پرواز های داخلی و خارجی زیادی در فرودگاه بین المللی اهواز انجام میشود، این فرودگاه در 20 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد برای رسیدن به مرکز شهر از این فرودگاه میتوانید از تاکسی های موجود در فرودگاه استفاده کنید و در کمتر از 30 دقیقه به هر نقطه ای از شهر که میخواهید برسید.

پرواز مستقیم از بندرعباس به اهواز

پیدا کردن پرواز مستقیم از بندرعباس به اهواز کار دشواری نیست، تعدادی از ایرلاین های داخلی در این مسیر پرواز دارند از جمله: قشم ایر ،ایران ایر،آسمان و...

فاصله بین شهر بندرعباس تا اهواز چقدر است؟

فاصله ی بین شهر بندرعباس تا اهواز 1097 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز بندرعباس به اهواز چقدر است؟

مدت زمان پرواز بندرعباس به اهواز حدود 57 دقیقه است

چگونه می توان از مرکزشهر بندرعباس به فرودگاه رفت؟

فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای دو ترمینال است که برای پروازهای ورودی و خروجی استفاده میشود. بهترین و سریع ترین راه برای رسیدن به فروگاه تاکسی است شما میتوانید از هر نقطه ای از شهر به راحتی از تاکسی تلفنی یا دربست استفاده کنید. این فرودگاه در 14 کیلومتری مرکز بندر عباس قرار دارد و به طور متوسط نیم ساعت از فرودگاه تا مرکز شهر راه است.

چگونه میتوان از فرودگاه شهراهواز به مرکزشهر رفت؟

همه روزه پرواز های داخلی و خارجی زیادی در فرودگاه بین المللی اهواز انجام میشود، این فرودگاه در 20 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد برای رسیدن به مرکز شهر از این فرودگاه میتوانید از تاکسی های موجود در فرودگاه استفاده کنید و در کمتر از 30 دقیقه به هر نقطه ای از شهر که میخواهید برسید

سفرتان به اهواز را برنامه ریزی کنید

فرودگاه اهواز فاصله ی زیادی تا مرکز شهر ندارد، ام برای آسودگی خیالتان بهتر است 1 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حاضر باشید، پس از تحویل بار و دریافت کارت پرواز میتوانید از فروشگاه های صنیع دستی و سوغاتی دیدن کنید، پس از رسیدن به فرودگاه میتوانید از تاکسی های مستقر در فرودگاه استفاده کنید.

اطلاعات

بندرعباسو اهواز در فاصله 869 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:14 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به اهواز

همه فرودگاه‌های اهوازمقصد‌های برتر در ایران

پرواز خود از اهواز (ایران) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از اهواز (ایران) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Bandar Abbas

33°C

  • 13 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Ahwaz

38°C

  • 13 کیلومتردرساعت - viento