رفتن به مطلب

پرواز به آتن از تهران

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به آتن از تهران

پروازهای تهران - آتن با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(تهران – مهر آباد, تهران – امام خمینی) تهران به (آتن- الفتریوس ونیزلوس) آتن پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز آتن - تهران خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی آتن - (فرودگاه تهران – مهر آباد, تهران – امام خمینی) تهران (فرودگاه آتن- الفتریوس ونیزلوس) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم آتن - تهران، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

تهرانو آتن در فاصله 2474 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 03:32 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به آتن

همه فرودگاه‌های آتن

پروازها به مقصد آتن

پروازهای به مقصد آتن (یونان) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد آتن (یونان) نشان داده شده اند.

پروازها از آتن

پرواز خود از آتن (یونان) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از آتن (یونان) به مهم ترین شهرها آمده است.مقصد‌های برتر در یونان

پرواز خود از آتن (یونان) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از آتن (یونان) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Teherán

13°C

  • 14 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Atenas

10°C

  • 35 کیلومتردرساعت - viento