رفتن به مطلب

پرواز به لیسبون از بارسلون

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به لیسبون از بارسلون

پروازهای بارسلون - لیسبون با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(بارسلونا - ال پرات) بارسلون به (Lisboa-Portela) لیسبون پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز لیسبون - بارسلون خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی لیسبون - (فرودگاه بارسلونا - ال پرات) بارسلون (فرودگاه Lisboa-Portela) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم لیسبون - بارسلون، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

بارسلونو لیسبون در فاصله 1007 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:26 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به لیسبون

Lisboa-Portela (LIS):

فاصله از فرودگاه Lisboa-Portela تا مرکز لیسبون برابر است با 7.056 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه Lisboa-Portela (LIS)

همه فرودگاه‌های لیسبون

پروازها به مقصد لیسبون

پروازهای به مقصد لیسبون (پرتغال) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد لیسبون (پرتغال) نشان داده شده اند.

پروازها از لیسبون

پرواز خود از لیسبون (پرتغال) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از لیسبون (پرتغال) به مهم ترین شهرها آمده است.

مشاهده بیشتر

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در پرتغال

پرواز خود از لیسبون (پرتغال) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از لیسبون (پرتغال) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Barcelona

23°C

  • 15 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Lisboa

28°C

  • 7 کیلومتردرساعت - viento