هتل در لیسبون

توریسم در لیسبون

هتل در لیسبون

لیسبون پایتخت کشور پرتقال، شهری ساحلی و چند ملیتی است که میتواند مقصدی ایده ال برای تعطیلاتی آرام و رویایی محسوب میشود. اگر طرفدار شهر های آفتابی و گرم هستید و همچنین از بازدید مکان های تاریخی و پیاده روی در بافت قدیمی شهر لذت میبرید لیسبون در سواحل اقیانوس اطلس انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود، هیج فصلی برای سفر کردن به این شهر فصل بدی نیست زیرا آب و هوای این منطقه در اکثر مواقع سال معتدل است پس هتل در لیسبون را در هر زمانی از سال که قصد سفر دارید رزرو کنید و از اقامت در این شهر زیبا لذت ببرید.

اگر به دنبال هتل در مرکز لیسبون هستید بوتیک هتل فیگرا، هتل چیادو، مای استوری روسیو و یا آپارتمان های هلو لیسبون کاستلو شاید همان اقامت گاه هایی باشند که به دنبال آن هستید. همچنین هتل  های 4 ستاره ی ممو آلفاما و زنیت لیسبون موقعیت خوبی دارند و امکانات و خدمات خوبی هم مانند استخر و پارکینگ به مسافرانشان ارائه میدهند. 

اگر هتل های لوکس برایتان جذابیت بیشتری دارد، میتوانید هتل آونیدا پلس را انتخاب کنید، این هتل همیشه در راضی نگه داشتن مسافران خود مهارت زیادی دارد، همچنین هتل های مارکز دِ پمبال، هتل خرونیمو و ان اچ کالکشن لیسبون نیز دست کمی از آونیدا پلس ندارند. اگر مایلید که از مرکز شهر دور باشید و هتلتان در مکانی بسیار آرام واقع شده باشد میتوانید هتل و اسپای آلتیس بلم را انتخاب کنید و از تمامی مزایا و خدمات آن بهره ببرید و اقامتی به یاد ماندنی را در این هتل تجربه کنید.

هتل ارزان در لیسبون

اگر ترجیح اقامت در یک آپارتمان را به هتل های لوکس ترجیح میدهید و میخواهید بودجه یتان را بیشتر صرف گشت و گذار در شهر کنید، آپارتمان پراسا دو منیسیپیو، پرتقال ویز لیسبون سیتی و آپارتمان های لیسبون شورت استای بایشا، میتوانند انتخاب های هوشمندانه ای برای شما باشد، همه ی این موارد مجموعه ای از قیمت مناسب، خدمات و کیفیت خوب را به شما ارائه میدهند. پس اگر به دنبال هتل ارزان در لیسبون هستید نگران نباشید، زیرا انتخاب های زیادی از میان هتل ها و آپارتمان های مختلف موجود در دستینیا دارید و میتوانید با دست باز هتل هایی مانند هتل لوکس یا هتل 2 ستاره ی دوس آنخوس را رزرو نمایید. بیشتر از این منتظر نمانید و زودتر دست به کار شوید، قلعه ی جرج مقدس، صومعه ی خرونیموس و یا آکواریوم عظیم لیسبون تنها چند نمونه ازجاذبه های این شهر بینظیر هستند.

لیسبون امروز 28°C
28°C | 16°C

در لیسبون، حداقل دما 16 و حداکثر آن 28 خواهد بود. افزایش دما پیش‌بینی می‌شود. لباس خنک بپوشید.

  • جمعه
  • 32°C | 17°C
  • شنبه
  • 30°C | 20°C
  • یکشنبه
  • 25°C | 19°C
  • دوشنبه
  • 25°C | 18°C

شهرهای کوچک نزدیک لیسبون

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1121 :لیسبون

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در لیسبون

اگر قصد سفر به شهر لیسبون با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Britania Art Deco Lisbon Heritage Collection Avenida ،هتل Avenida Palace و هتل Sheraton Lisboa & Spa.

اگر در شهر لیسبون به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Sheraton Lisboa & Spa، هتل Avenida Palace و هتل Four Seasons Ritz Lisbon انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر لیسبون فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Wc By The Beautique S و تختخواب و صبحانه Residencial Caravela هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرلیسبون برای رفتن با کودکان هتل های هتل Sofitel Lisbon Liberdade ،هتل Nh Collection Lisboa Liberdade و هتل Avani Avenida Liberdade Lisbon هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Alif Avenidas ،The Lisbonaire Apartments و هتل Holiday Inn Lisboncontinental را در شهر لیسبون انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر لیسبون هتل های هتل Sheraton Lisboa & Spa ،هتل Olissippo Lapa Palace – The Leading S Of The World و هتل Four Seasons Ritz Lisbon هستند.

در شهر لیسبون بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Britania Art Deco Lisbon Heritage Collection Avenida ،هتل Avenida Palace و مسافرخانه Travellers House هستند.

در شهر لیسبون هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Olissippo Lapa Palace – The Leading S Of The World ،هتل Avenida Palace و هتل Heritage Avenida Liberdade هستند.

برای رزرو هتل در شهر لیسبون که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Britania Art Deco Lisbon Heritage Collection Avenida ،هتل Avenida Palace و هتل As Janelas Verdes Inn Lisbon Heritage Collection Riverside بروید.