رفتن به مطلب

هتل در لیسبون

.
مقصد
.

توریسم در لیسبون

هتل در لیسبون

لیسبون پایتخت کشور پرتقال، شهری ساحلی و چند ملیتی است که میتواند مقصدی ایده ال برای تعطیلاتی آرام و رویایی محسوب میشود. اگر طرفدار شهر های آفتابی و گرم هستید و همچنین از بازدید مکان های تاریخی و پیاده روی در بافت قدیمی شهر لذت میبرید لیسبون در سواحل اقیانوس اطلس انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود، هیج فصلی برای سفر کردن به این شهر فصل بدی نیست زیرا آب و هوای این منطقه در اکثر مواقع سال معتدل است پس هتل در لیسبون را در هر زمانی از سال که قصد سفر دارید رزرو کنید و از اقامت در این شهر زیبا لذت ببرید.

اگر به دنبال هتل در مرکز لیسبون هستید بوتیک هتل فیگرا، هتل چیادو، مای استوری روسیو و یا آپارتمان های هلو لیسبون کاستلو شاید همان اقامت گاه هایی باشند که به دنبال آن هستید. همچنین هتل  های 4 ستاره ی ممو آلفاما و زنیت لیسبون موقعیت خوبی دارند و امکانات و خدمات خوبی هم مانند استخر و پارکینگ به مسافرانشان ارائه میدهند. 

اگر هتل های لوکس برایتان جذابیت بیشتری دارد، میتوانید هتل آونیدا پلس را انتخاب کنید، این هتل همیشه در راضی نگه داشتن مسافران خود مهارت زیادی دارد، همچنین هتل های مارکز دِ پمبال، هتل خرونیمو و ان اچ کالکشن لیسبون نیز دست کمی از آونیدا پلس ندارند. اگر مایلید که از مرکز شهر دور باشید و هتلتان در مکانی بسیار آرام واقع شده باشد میتوانید هتل و اسپای آلتیس بلم را انتخاب کنید و از تمامی مزایا و خدمات آن بهره ببرید و اقامتی به یاد ماندنی را در این هتل تجربه کنید.

هتل ارزان در لیسبون

اگر ترجیح اقامت در یک آپارتمان را به هتل های لوکس ترجیح میدهید و میخواهید بودجه یتان را بیشتر صرف گشت و گذار در شهر کنید، آپارتمان پراسا دو منیسیپیو، پرتقال ویز لیسبون سیتی و آپارتمان های لیسبون شورت استای بایشا، میتوانند انتخاب های هوشمندانه ای برای شما باشد، همه ی این موارد مجموعه ای از قیمت مناسب، خدمات و کیفیت خوب را به شما ارائه میدهند. پس اگر به دنبال هتل ارزان در لیسبون هستید نگران نباشید، زیرا انتخاب های زیادی از میان هتل ها و آپارتمان های مختلف موجود در دستینیا دارید و میتوانید با دست باز هتل هایی مانند هتل لوکس یا هتل 2 ستاره ی دوس آنخوس را رزرو نمایید. بیشتر از این منتظر نمانید و زودتر دست به کار شوید، قلعه ی جرج مقدس، صومعه ی خرونیموس و یا آکواریوم عظیم لیسبون تنها چند نمونه ازجاذبه های این شهر بینظیر هستند.

سوال‌های متداول درباره هتل در لیسبون

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر لیسبون با بالاترین امتیاز هتل های هتل Living Lounge Hostel ،هتل Solar Do Castelo, A Lisbon Heritage Collection و هتل Lisbon Calling می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر لیسبون اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 45 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 31 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 82 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر لیسبون هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های Olissippo Lapa Palace – The Leading Hotels Of The World ،هتل Avenida Palace و هتل Heritage Avenida Liberdade Lisbon Heritage Collection Avenida بروید.

اگر قصد سفر به شهر لیسبون با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Britania Art Deco Lisbon Heritage Collection Avenida ،هتل Avenida Palace و هتل As Janelas Verdes Inn Lisbon Heritage Collection Riverside.

اگر در شهر لیسبون به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Olissippo Lapa Palace – The Leading Hotels Of The World، هتل Avenida Palace و هتل Heritage Avenida Liberdade Lisbon Heritage Collection Avenida انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر لیسبون فقط مخصوص بزرگسالان است، Wc By The Beautique Hotels و تختخواب و صبحانه Residencial Caravela هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرلیسبون برای رفتن با کودکان هتل های Olissippo Lapa Palace – The Leading Hotels Of The World ،هتل Heritage Avenida Liberdade Lisbon Heritage Collection Avenida و هتل As Janelas Verdes Inn Lisbon Heritage Collection Riverside هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Epic Sana Marquês ،هتل Bairro Alto و 9hotel Mercy را در شهر لیسبون انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر لیسبون بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Britania Art Deco Lisbon Heritage Collection Avenida ،هتل Avenida Palace و Olissippo Lapa Palace – The Leading Hotels Of The World هستند.