رفتن به مطلب

هتل در تهران

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 23 :تهران

دیدن نقشه

هتل Enghelab ستاره‌

تهران 2.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 162

هتل Parsian Azadi ستاره‌

تهران 11.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Ferdowsi International Grand Hotel ستاره‌

تهران 2.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 219

هتل Espinas Palace ستاره‌

تهران 11.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Novotel Tehran Imam Khomeini International Airport ستاره‌

تهران 37.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Ibis Tehran Imam Khomeini International Airport ستاره‌

تهران 37.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Kowsar ستاره‌

تهران 3.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 85

Espinas Persian Gulf Hotel ستاره‌

تهران 2.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Homa ستاره‌

تهران 8.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 141

هتل Parsian Esteghlal West Wing ستاره‌

تهران 11.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Tehran Grand Hotels ستاره‌

تهران 4.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Asareh ستاره‌

تهران 1.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Sasan ستاره‌

تهران 5.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Diamond ستاره‌

تهران 11.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Laleh International ستاره‌

تهران 2.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 291

هتل Evin ستاره‌

تهران 11.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ تهران

هتل در تهران

تهران پایتخت ایران و پر جمعیت ترین شهر کشور، شهری که اگر قصد سفر به آن را دارید بهتر است پیش از عزیمت خود کمی بیشتر درباره ی آن بدانید تا سفری دلپذیر تر را تجربه کنید. با دستینیا میتوانید هر آنچه که مد نظرتان هست را بیابید، هتل در تهران را با بهترین شرایط رزرو کنید و با خیال راحت به این کلان شهر بزرگ سفر کنید. تهران در کنار جاذبه های مدرن و معروفش از جمله برج میلاد، برج آزدی، پل طبیعت و بسیاری دیگر، که به نماد این شهر بدل شده اند، محله های قدیمی زیادی دارد که هنوز رنگ  و بوی سنتی خود را حفظ کرده اند. 

اگر علاقه مند به دیدن بافت مدرن شهر هستید انتخاب های بسیار متنوعی پیش رو دارید، میتوانید هتل خود را از میان بزرگترین برند های جهانی انتخاب نمایید، هتل پنج ستاره نووتل اولین هتل از گروه هتل‌های بين المللی فرودگاهی کشور محسوب میشود، این هتل در کنار ایبیس هتل چهار ستاره با همکاری یکی از برگترین گروه های هتل داری فرانسوی به نام اکو در ایران افتتاح شده اند، و بی شک یکی از برترین هتل های بین المللی تهران به حساب می آید. اگر میخواهید انتخابتان را از میان هتل های نام آشنا تر با دسترسی بهتر در تهران انجام دهید، هتل استقلالِ پارک وی با سابقه ای درخشان و دارا بودن مجموعه های ورزشی، تفریحی متنوع و رستوران های با کیفیت، میتواند گزینه ی خوبی برای شما باشد. هتلی لوکس با امکانات رفاهی مختلف و چشم اندازی زیبا در نظر دارید؟ پس هتل اسپیناس پلاس میتواند انتظاراتتان را بر آورده کند. 

حال اگر میخواهید به مرکز شهر نزدیک باشید و از حال و هوای سنتی تهران قدیم لذت ببرید، میتوانید هتل خود را از میان تمام هتل های با سابقه مرکزی تر انتخاب کنید. خیابان ولیعصر طولانی ترین خیابان خاورمیانه، با چنارهای قدیمی وجاذبه های تاریخی و تفریحی اش یکی از دیدنی ترین خیابان های پایتخت ، به حساب می آید که هتل های زیادی را در دل خود جای داده است، از جمله هتل کوثر و هتل آرامیس در حوالی میدان ولیعصر و با دسترسی بسیار عالی به مراکز خرید و مرکز شهر میتوانند گزینه های خوبی برای اقامتتان در تهران باشند. با انتخاب هتل اصیل و پنج ستاره ی هما در حوالی میدان ونک و نزدیک به بزگراه های اصلی شهر، وقت کمتری را در ترافیک شهر تهران از دست دهید و از اقامتتان در تهران نهایت استفاده را ببربد. برای سفر کاری به تهران سفر میکنید؟ میتوانید با انتخاب هتلِ با سابقه ی لاله در نزدیکی خیابان فاطمی از مترو تهران استفاده کرده، ترافیک را دور بزنید و به تمام کارهای خود رسیدگی کنید. بهترین هتل ها ی پایتخت در اختیار شما هستند تا سفری خاطره انگیز برای شما رقم زنند.


هتل ارزان در تهران

دیدن بافت سنتی تهران با وجود بناهایی همچون عمارت مسعودیه و کاخ گلستان و نگارستان شاید برای کمتر کسی میتواند جذاب نباشد، شما میتوانید در بافت سنتی شهر هتل ارزان در تهران نیز بیابید. هتل چهار ستاره فردوسی  در حوالی میدان امام خمینی (ره) میتواند گزینه ی خوبی برای بازدید آسان تر از بازار بزرگ تهران، موزه های ایران باستان و جواهرات، کاخ گلستان، دروازه تهران و بسیاری دیگر از  جاذبه های تاریخی تهران باشد بدون آنکه هزینه ی زیادی صرف اقامتتان کنید. همچنین هتل بزرگ تهران در حوالی خیابان مطهری از موقعیت منحصر به فردی در مرکز شهر برخوردار است. این موقعیت در کنار اتوبوس‌های بی‌آرتی و خطوط تاکسیرانی، رفت و آمد به اقصی نقاط شهر را آسان می‌سازد. تنها کافیست تصمیم بگیرید، با دستینیا سفر از آنچه در فکرتان هست آسان تر است.

هتل‌ها بر اساس موضوع

تهران امروز 31°C
31°C | 20°C

در تهران، حداقل دما 20 و حداکثر آن 31 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • جمعه
  • 29°C | 19°C
  • شنبه
  • 29°C | 20°C
  • یکشنبه
  • 28°C | 19°C
  • دوشنبه
  • 27°C | 16°C