رفتن به مطلب

هتل در دبی

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 526 :دبی

دیدن نقشه

JA Ocean View Hotel ستاره‌

دبی 20.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Dusit Thani Dubai ستاره‌

دبی 514 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1788

هتل Jumeirah Zabeel Saray ستاره‌

دبی 19 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 4717

هتل Movenpick Jumeirah Beach ستاره‌

دبی 19.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Voco Dubai ستاره‌

دبی 2.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Fairmont The Palm ستاره‌

دبی 16.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Nikki Beach Resort & Spa Dubai ستاره‌

دبی 5.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Radisson Blu Hotel Dubai Waterfront ستاره‌

دبی 1.8 کیلومتر از مرکز شهر

Sofitel The Palm Luxury Apartments 5 ستاره‌

دبی 15.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Hilton Dubai The Walk 4 ستاره‌

دبی 19.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 5134

JA Oasis Beach Tower Apartments 4 ستاره‌

دبی 19.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1615

هتل The Address Dubai Marina ستاره‌

دبی 19.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 5 / 5 دیدگاه‌ها 2188

Rixos The Palm Luxury Suite Collection Hotel ستاره‌

دبی 15.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Jumeirah Emirates Towers ستاره‌

دبی 1.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 2483

هتل Rose Rayhaan by Rotana Dubai ستاره‌

دبی 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 2379

هتل Atlantis The Palm ستاره‌

دبی 17.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 15517

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ دبی

هتل در دبی

دبی دومین شهر بزرگ در میان هفت امارت ایالات متحده عربی میباشد و با وجود مساحت بسیار کمی که دارد پر جمعیت ترین امارت این کشور نیز محسوب میشود. شهری میان خلیج فارس و صحرای عرب که نه تنها پایتخت تجاری کشور محسوب میشود بلکه یکی از معروفترین و پر بازدیدترین مقاصد گردشگری جهان به حساب می آید. برای کشف رمز و رازهای این شهر دیدنی تنها کافیست همین حالا سفر خود رابا ما برنامه ریزی کنید هتل و پرواز مورد نظر خود را با بهترین قیمت رزرو کنید و از سفر خود لذت ببرید.

اگر به دنبال سفری لوکس  در این شهر مدرن هستید میتوانید هتل خود را از میان لوکس ترین و گران قیمت ترین هتل های دبی انتخاب کنید. دِ پلس داون تان دبی یکی از لوکس ترین هتل های موجود در این شهر میباشد، هتل مارینا دبی و هتل آپارتمان های دناتلو نیز میتوانند سفر لوکسی برای شما رقم زنند، در این هتل های پنج ستاره هیچ کم و کاستی احساس نخواهید کرد و بدون شک اقامتی رویایی تجربه خواهید کرد. اگر مایلید که اقامتگاهتان در دبی دارای موقعیت مکانی خوبی باشد تا به نقاط توریستی شهر نزدیک باشید و از هزینه های اضافی حمل و نقل اجتناب کنید میتوانید از میان هتل های جمیرا بیچ، کرنا پلازا، پالمن دبی ، و یا بلوبی هتل یکی را انتخاب کنید. کافیتست هتل در دبی را رزرو کرده و ماجراجوییتان را آغاز کنید.

هتل ارزان دبی

اما اگر به دنبال هتل ارزان در دبی هستید، ابیس دیرا و ابیس امارات میتوانند گزینه های مناسبی برای شما باشند. منتظر چه هستید زودتر دست به کار شوید، از سافاری های دبی گرفته تا پارک آبی وایلد وادی و ی پیت اسکی دبی در دل کویر در انتظار شما هستند.


هتل‌های نزدیک دبی

هتل‌ها بر اساس موضوع

دبی امروز 20°C
20°C | 18°C

در دبی، حداقل دما 18 و حداکثر آن 20 خواهد بود. از آنجا که در طول روز هوا گرم خواهد بود، داشتن لباس خنک توصیه می‌شود.

  • پنجشنبه
  • 20°C | 19°C
  • جمعه
  • 20°C | 19°C
  • شنبه
  • 21°C | 19°C
  • یکشنبه
  • 21°C | 19°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر دبی با بالاترین امتیاز هتل های هتل Roda Al Murooj ،هتل Dusit Thani Dubai و هتل Palace Downtown می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر دبی اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 25 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 32 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 62 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Dubai International نزدیکترین هتل به فرودگاه دبی است.

اگر میخواهید در شهر دبی هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Raffles Dubai ،Grosvenor House, a Luxury Collection Hotel و هتل Madinat Jumeirah Dar Al Masyaf بروید.

اگر در شهر دبی به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Raffles Dubai، Grosvenor House, a Luxury Collection Hotel و هتل Madinat Jumeirah Dar Al Masyaf انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر دبی فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Jumeira Rotana ،Arabian Park Hotel و هتل Centro Barsha by Rotana هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهردبی برای رفتن با کودکان هتل های هتل Raffles Dubai ،هتل Madinat Jumeirah Dar Al Masyaf و Grosvenor House, a Luxury Collection Hotel هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Jumeirah Beach Hotel ،Grosvenor House, a Luxury Collection Hotel و Radisson Blu Hotel, Dubai Deira Creek را در شهر دبی انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر دبی بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Raffles Dubai ،Grosvenor House, a Luxury Collection Hotel و هتل Madinat Jumeirah Dar Al Masyaf هستند.

در شهر دبی هتل های هتل Raffles Dubai ،Grosvenor House, a Luxury Collection Hotel و هتل Madinat Jumeirah Dar Al Masyaf پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر دبی با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Raffles Dubai ،Grosvenor House, a Luxury Collection Hotel و هتل Madinat Jumeirah Dar Al Masyaf.