رفتن به مطلب

هتل در Playa del Carmen

.  
.

توریسم در Playa del Carmen

از اقامت خود در Playa del Carmen لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Playa del Carmen را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Playa del Carmen، مکزیک را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Playa del Carmen وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Playa del Carmen ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Playa del Carmen هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از مکزیک است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Playa del Carmen لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در Playa del Carmen

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Playa del Carmen با بالاترین امتیاز هتل های Illusion Boutique Hotel Adults Only By Xperience Hotels ،هتل Playacar Palace All Inclusive و هتل Los Itzaes می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Playa del Carmen اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 34 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 32 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 90 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر Playa del Carmen هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Banyan Tree Mayakoba ،استراحتگاه Grand Velas Riviera Maya All Inclusive و هتل Rosewood Mayakoba بروید.

اگر قصد سفر به شهر Playa del Carmen با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Rosewood Mayakoba ،Riviera Maya Suites و هتل Royal Hideaway Playacar Allinclusive Adults Only Resort.

اگر در شهر Playa del Carmen به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Rosewood Mayakoba، هتل Banyan Tree Mayakoba و هتل Playacar Palace All Inclusive انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر Playa del Carmen فقط مخصوص بزرگسالان است، Illusion Boutique Hotel Adults Only By Xperience Hotels ،هتل Barrio Latino و هتل Royal Hideaway Playacar Allinclusive Adults Only Resort هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرPlaya del Carmen برای رفتن با کودکان هتل های Riviera Maya Suites ،هتل Banyan Tree Mayakoba و استراحتگاه Grand Velas Riviera Maya All Inclusive هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های استراحتگاه Sandos Playacar All Inclusive ،هتل Rosewood Mayakoba و هتل Royal Hideaway Playacar Allinclusive Adults Only Resort را در شهر Playa del Carmen انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Playa del Carmen بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Riviera Maya Suites ،استراحتگاه Grand Velas Riviera Maya All Inclusive و هتل Banyan Tree Mayakoba هستند.

در شهر Playa del Carmen هتل های هتل Banyan Tree Mayakoba ،استراحتگاه Grand Velas Riviera Maya All Inclusive و هتل Rosewood Mayakoba پذیرش 24 ساعته دارند.