هتل در Kyoto

توریسم در Kyoto

از اقامت خود در Kyoto لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Kyoto را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Kyoto، ژاپن را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Kyoto وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Kyoto ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Kyoto هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ژاپن است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Kyoto لذت ببرید.
Kyoto امروز 30°C
30°C | 24°C

در Kyoto، حداقل دما 24 و حداکثر آن 30 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 31°C | 24°C
  • پنجشنبه
  • 32°C | 24°C
  • جمعه
  • 31°C | 25°C

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1622 :Kyoto

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Rihga Royal Kyoto

هتل Rihga Royal Kyoto

3.1 کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Kyoto Tokyu

هتل Kyoto Tokyu

2.4 کیلومتر از مرکز شهر
Mimaru Kyoto Station

Mimaru Kyoto Station

3.1 کیلومتر از مرکز شهر

سوال‌های متداول درباره هتل در Kyoto

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Kyoto اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 71 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 39 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 171 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر Kyoto هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل هتل Nikko Princess Kyoto بروید.

اگر در شهر Kyoto به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل The Prince Kyoto Takaragaike, Autograph Collection، هتل Nikko Princess Kyoto و هتل Miyako Kyoto Hachijo انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر Kyoto فقط مخصوص بزرگسالان است، Ryokan Shimizu ،هتل کپسول First Cabin Kyoto Karasuma Caters To Women و ریوکان Traditional Kyoto Inn Serving Kyoto Cuisine Izuyasu هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرKyoto برای رفتن با کودکان هتل های هتل Mitsui Garden Kyoto Shijo ،هتل Smile Kyotoshijo و هتل Mystays Kyotoshijo هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Granvia Kyoto و Citadines Karasumagojo Kyoto را در شهر Kyoto انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Kyoto بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Nikko Princess Kyoto ،هتل Kyoto Brighton و Watazen Ryokan هستند.

در شهر Kyoto هتل های هتل Nikko Princess Kyoto ،هتل Kyoto Brighton و Watazen Ryokan پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Kyoto با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Nikko Princess Kyoto ،هتل Kyoto Brighton و Watazen Ryokan.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Kyoto هتل های هتل The Westin Miyako Kyoto ،هتل Okura Kyoto و هتل Granvia Kyoto هستند.