رفتن به مطلب

هتل در ناپل

.
مقصد
.

توریسم در ناپل

از اقامت خود در ناپل لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از ناپل را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در ناپل، ایتالیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در ناپل وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در ناپل ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر ناپل هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ایتالیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به ناپل لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در ناپل

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر ناپل با بالاترین امتیاز هتل های Grand Hotel Oriente ،تختخواب و صبحانه Spaccanapoli Comfort Suites و Chiaja Hotel De Charme می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر ناپل اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 40 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 28 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 102 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر ناپل هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Palazzo Alabardieri ،هتل Grand Vesuvio و هتل Ranch Palace بروید.

اگر قصد سفر به شهر ناپل با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Rex Lifestyle ،هتل Weekend A Napoli و Grand Hotel Oriente.

اگر در شهر ناپل به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Grand Vesuvio، Grand Hotel Oriente و Chiaja Hotel De Charme انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر ناپل هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل B&b Art Suite Principe Umberto را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرناپل برای رفتن با کودکان هتل های هتل Grand Vesuvio ،Chiaja Hotel De Charme و Grand Hotel Oriente هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های تختخواب و صبحانه Spaccanapoli Comfort Suites ،هتل Weekend A Napoli و هتل Rex Lifestyle را در شهر ناپل انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر ناپل بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند تختخواب و صبحانه Spaccanapoli Comfort Suites ،هتل Weekend A Napoli و هتل Rex Lifestyle هستند.

در شهر ناپل هتل های Grand Hotel Oriente ،هتل Rex Lifestyle و هتل Grand Vesuvio پذیرش 24 ساعته دارند.