رفتن به مطلب

هتل در ناپل

.
.

توریسم در ناپل

از اقامت خود در ناپل لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از ناپل را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در ناپل، ایتالیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در ناپل وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در ناپل ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر ناپل هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ایتالیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به ناپل لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در ناپل

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر ناپل با بالاترین امتیاز هتل های تختخواب و صبحانه Spaccanapoli Comfort Suites ،Bed & Breakfast Casa 12 و Grand Hotel Oriente می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر ناپل اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 37 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 26 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 97 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر ناپل هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های Grand Hotel Vesuvio ،Eurostars Hotel Excelsior و هتل Palazzo Alabardieri بروید.

اگر قصد سفر به شهر ناپل با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Eurostars Excelsior ،هتل Weekend A Napoli و Grand Hotel Vesuvio.

اگر در شهر ناپل به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Grand Hotel Oriente، Eurostars Hotel Excelsior و Grand Hotel Vesuvio انتخاب مناسبی برای شما هستند.

هتل Luxor نزدیکترین هتل به فرودگاه Naples است.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر ناپل هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل تختخواب و صبحانه Art Suite Principe Umberto را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرناپل برای رفتن با کودکان هتل های Grand Hotel Oriente ،Grand Hotel Vesuvio و Eurostars Hotel Excelsior هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های تختخواب و صبحانه Spaccanapoli Comfort Suites ،هتل Weekend A Napoli و Grand Hotel Oriente را در شهر ناپل انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر ناپل بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند تختخواب و صبحانه Spaccanapoli Comfort Suites ،هتل Weekend A Napoli و Eurostars Hotel Excelsior هستند.