هتل در ناپل

توریسم در ناپل

از اقامت خود در ناپل لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از ناپل را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در ناپل، ایتالیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در ناپل وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در ناپل ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر ناپل هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ایتالیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به ناپل لذت ببرید.
ناپل امروز 28°C
29°C | 25°C

در ناپل، حداقل دما 25 و حداکثر آن 29 خواهد بود. افزایش دما پیش‌بینی می‌شود. لباس خنک بپوشید.

  • چهارشنبه
  • 28°C | 24°C
  • پنجشنبه
  • 29°C | 25°C
  • جمعه
  • 29°C | 25°C

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 2283 :ناپل

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Romeo

هتل Romeo

253 متر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Grand Santa Lucia

هتل Grand Santa Lucia

1.2 کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
مسافرخانه Palazzo Firenze

مسافرخانه Palazzo Firenze

2.1 کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Vergilius Billia

هتل Vergilius Billia

1.9 کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب

سوال‌های متداول درباره هتل در ناپل

اگر قصد سفر به شهر ناپل با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Ranch Palace ،هتل Weekend A Napoli و La Controra Hostel Naples.

اگر میخواهید در شهر ناپل هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Des Artistes ،هتل Ranch Palace و هتل Golden بروید.

اگر در شهر ناپل به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های La Controra Hostel Naples، هتل Ranch Palace و Hostel Of The Sun انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر ناپل هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل B&b Art Suite Principe Umberto را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرناپل برای رفتن با کودکان هتل های تختخواب و صبحانه Residenza San Gennaro ،هتل Green Park و هتل Golden هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های La Controra Hostel Naples ،هتل Weekend A Napoli و هتل Miramare را در شهر ناپل انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر ناپل هتل های B&b Sweet Sleep ،هتل Ranch Palace و هتل Costantinopoli 104 هستند.

در شهر ناپل بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Ranch Palace ،هتل Weekend A Napoli و La Controra Hostel Naples هستند.

در شهر ناپل هتل های هتل Decumani De Charme ،هتل Ranch Palace و La Controra Hostel Naples پذیرش 24 ساعته دارند.

در شهر ناپل هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Ranch Palace ،هتل Weekend A Napoli و هتل Eurostars Excelsior هستند.