رفتن به مطلب

هتل در وین

.
مقصد
.

توریسم در وین

هتل در وین

قصد سفر به وین، پایتخت اتریش،یکی از زیباترین و جذاب ترین مقاصد گردشگری اروپا را دارید؟ پس با ما همراه شویدتا کمی بیشتر با بهترین و معروف ترین هتل های این شهر آشنا شوید. برای شناخت کاملیک شهر اولین گام شاید یافتن یک اقامت گاه مناسب با دسترسی عالی باشد.

پیدا کردن جاذبه های تاریخیوین کار دشواری نیست، اگر میخواهید به راحتی به تمام نقاط دیدنی شهر دسترسی داشتهباشید، میتوانید هتل خود را در مرکز شهر از میان هتل های کارنتن هاف، امپریالوینا، ام استیوانس پلت و یا هتل منحصر به فرد ریتز کالتون انتخاب کنید و به راحتیبه مجوعه کاخ های هافبرگ بروید، در موزه ی تاریخ هنر گشتی بزنید، از بازدید کلیسایجامع سنت اشتفان لذت ببرید و در بلوار رینگ اشتراسه قدم بردارید  و از اقامتتان در قلب شهر وین لذت ببرید. همچنینهتل های بین المللی معتبر نیز از جمله هتل نوتل وین، ایبیس هتل و یا هتل ملیا نیزدر اختیار شما هستند تا از میان بهترین ها انتخابی شیرین برای سفری خاطره انگیزداشته باشید.

گروه ان اچ هتل که نامی آشنابرای تمامی اهل سفر ها میباشد نیز در وین، هتل های زیادی دارد از جمله ان اچ هتلدانوب سیتی و ان اچ هتل وین ولودره، هتل هایی که با تعیین ساعت رسیدنتان به آنها وتحویل اتاق، میتوانید برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید. همچنین میتواند در محله یاینر اشتات، هتل 4 ستاره ی آستوریا ترند، را انتخاب کنید و از وای فای و صبحانه یرایگانش لذت ببرید. هتل در وین از تنوع بالایی برخوردار است، اقامت در شهریپر از کاخ های سلطنتی و قصر های رنگارنگ، بدون شک خاطره ای فراموش نشدنی  با خود به همراه خواهد داشت.

هتل ارزان در وین

شاید وین شهر ارزانی نباشدولی شما میتوانید هتل ارزان در وین هم بیابید، به دنبال هتل های اقتصادی دروین هستید؟ میتوانید هاستل هایی نظیر اِی اند او، وین هپانهوف، تی هاستل و یا هپیهاستل انتخاب کند و اقامتی ارزان در وین تجربه کنید. منتظر چه هستید، کاخ شونبرون،کاخ بلودیره، آلبرتینا و رینگ اشتراسه در انتظار شما هستند.  


سوال‌های متداول درباره هتل در وین

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر وین با بالاترین امتیاز هتل های هتل Boutique Am Stephansplatz ،هتل Sacher Wien و هتل Hollmann Beletage Design & Boutique می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر وین اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 54 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 42 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 123 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Nh Vienna Airport Conference Center نزدیکترین هتل به فرودگاه وین- شوخات است.

اگر میخواهید در شهر وین هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Kaiserhof Wien ،هتل Sacher Wien و هتل Boutique Am Stephansplatz بروید.

اگر در شهر وین به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Boutique Am Stephansplatz، هتل Sacher Wien و Bristol, A Luxury Collection Hotel, Vienna انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر وین هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل هتل The Levante Parliament A Design را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهروین برای رفتن با کودکان هتل های هتل Boutique Am Stephansplatz ،هتل The Harmonie Vienna, Bw Premier Collection و هتل Sacher Wien هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Kaiserhof Wien ،هتل Sacher Wien و هتل The Harmonie Vienna, Bw Premier Collection را در شهر وین انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر وین بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Kaiserhof Wien ،هتل Sacher Wien و Boutiquehotel Das Tyrol هستند.

در شهر وین هتل های هتل Kaiserhof Wien ،هتل Sacher Wien و Boutiquehotel Das Tyrol پذیرش 24 ساعته دارند.