رفتن به مطلب

هتل در وین

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 486 :وین

دیدن نقشه

هتل Bellevue ستاره‌

وین 2.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 654

هتل Best Western Plus Amedia Wien ستاره‌

وین 2.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 611

هتل De France ستاره‌

وین 936 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1654

Arthotel Ana Enzian

وین 2.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 622

Star Inn Hotel Premium Wien Hauptbahnhof ستاره‌

وین 2.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Zeitgeist Vienna ستاره‌

وین 3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Grand Ferdinand ستاره‌

وین 787 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Roomz Vienna ستاره‌

وین 4.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 430

هتل Magdas ستاره‌

وین 1.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

AllYouNeed Hotel Vienna4 ستاره‌

وین 1.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 216

هتل NH Wien ستاره‌

وین 1.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1284

Trend Parkhotel Schönbrunn ستاره‌

وین 5.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1171

هتل Lenas Donau ستاره‌

وین 5.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 390

Radisson Blu Park Royal Palace Hotel Vienna ستاره‌

وین 4.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 744

هتل Sacher ستاره‌

وین 631 متر از مرکز شهر امتیاز: 5 / 5 دیدگاه‌ها 1845

هتل Novum Prinz Eugen Wien ستاره‌

وین 2.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1040

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ وین

هتل در وین

قصد سفر به وین، پایتخت اتریش،یکی از زیباترین و جذاب ترین مقاصد گردشگری اروپا را دارید؟ پس با ما همراه شویدتا کمی بیشتر با بهترین و معروف ترین هتل های این شهر آشنا شوید. برای شناخت کاملیک شهر اولین گام شاید یافتن یک اقامت گاه مناسب با دسترسی عالی باشد.

پیدا کردن جاذبه های تاریخیوین کار دشواری نیست، اگر میخواهید به راحتی به تمام نقاط دیدنی شهر دسترسی داشتهباشید، میتوانید هتل خود را در مرکز شهر از میان هتل های کارنتن هاف، امپریالوینا، ام استیوانس پلت و یا هتل منحصر به فرد ریتز کالتون انتخاب کنید و به راحتیبه مجوعه کاخ های هافبرگ بروید، در موزه ی تاریخ هنر گشتی بزنید، از بازدید کلیسایجامع سنت اشتفان لذت ببرید و در بلوار رینگ اشتراسه قدم بردارید  و از اقامتتان در قلب شهر وین لذت ببرید. همچنینهتل های بین المللی معتبر نیز از جمله هتل نوتل وین، ایبیس هتل و یا هتل ملیا نیزدر اختیار شما هستند تا از میان بهترین ها انتخابی شیرین برای سفری خاطره انگیزداشته باشید.

گروه ان اچ هتل که نامی آشنابرای تمامی اهل سفر ها میباشد نیز در وین، هتل های زیادی دارد از جمله ان اچ هتلدانوب سیتی و ان اچ هتل وین ولودره، هتل هایی که با تعیین ساعت رسیدنتان به آنها وتحویل اتاق، میتوانید برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید. همچنین میتواند در محله یاینر اشتات، هتل 4 ستاره ی آستوریا ترند، را انتخاب کنید و از وای فای و صبحانه یرایگانش لذت ببرید. هتل در وین از تنوع بالایی برخوردار است، اقامت در شهریپر از کاخ های سلطنتی و قصر های رنگارنگ، بدون شک خاطره ای فراموش نشدنی  با خود به همراه خواهد داشت.

هتل ارزان در وین

شاید وین شهر ارزانی نباشدولی شما میتوانید هتل ارزان در وین هم بیابید، به دنبال هتل های اقتصادی دروین هستید؟ میتوانید هاستل هایی نظیر اِی اند او، وین هپانهوف، تی هاستل و یا هپیهاستل انتخاب کند و اقامتی ارزان در وین تجربه کنید. منتظر چه هستید، کاخ شونبرون،کاخ بلودیره، آلبرتینا و رینگ اشتراسه در انتظار شما هستند.  


هتل‌ها بر اساس دسته‌بندی

نقاط دیدنی در وین

پروازها به مقصد وین

آیا در پی رزرو هتل در وین هستید و راهی برای انجام این کار ندارید؟ همین حالا پرواز خود را با Destinia رزرو کنید!

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر وین با بالاترین امتیاز هتل های Hollmann Beletage Boutique Hotel ،هتل Sacher و هتل Am Parkring می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر وین اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 45 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 33 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 92 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل NH Vienna Airport Conference Center نزدیکترین هتل به فرودگاه وین- شوخات است.

اگر میخواهید در شهر وین هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Am Parkring ،هتل Sacher و هتل Am Stephansplatz بروید.

اگر در شهر وین به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Schlosshotel Römischer Kaiser، هتل Sacher و هتل Am Stephansplatz انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر وین فقط مخصوص بزرگسالان است، Wombats City Hostel The Lounge و Wombats City Hostel At "The Naschmarkt" هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهروین برای رفتن با کودکان هتل های هتل Rathaus Wein & Design ،Hollmann Beletage Boutique Hotel و هتل Sacher هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Hollmann Beletage Boutique Hotel ،هتل Sacher و Schlosshotel Römischer Kaiser را در شهر وین انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر وین بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Rathaus Wein & Design ،هتل Sacher و Hollmann Beletage Boutique Hotel هستند.

در شهر وین هتل های هتل Rathaus Wein & Design ،هتل Sacher و هتل Am Parkring پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر وین با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Rathaus Wein & Design ،هتل Sacher و Hollmann Beletage Boutique Hotel.