هتل در بیلبائو

توریسم در بیلبائو

از اقامت خود در بیلبائو لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از بیلبائو را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در بیلبائو، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در بیلبائو وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در بیلبائو ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر بیلبائو هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به بیلبائو لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در بیلبائو

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر بیلبائو با بالاترین امتیاز هتل های هتل Nh Collection Villa De Bilbao ،هتل Barceló Bilbao Nervión و Gran Hotel Domine Bilbao می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر بیلبائو اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 41 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 35 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 66 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر بیلبائو هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Carlton ،Gran Hotel Domine Bilbao و هتل Silken Indautxu بروید.

اگر قصد سفر به شهر بیلبائو با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Nh Collection Villa De Bilbao ،هتل Barceló Bilbao Nervión و هتل Occidental Bilbao.

هتل Holiday Inn Express Bilbao Airport, An Ihg نزدیکترین هتل به فرودگاه Bilbao است.

اگر در شهر بیلبائو به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Nh Collection Villa De Bilbao، هتل Barceló Bilbao Nervión و هتل Occidental Bilbao انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Miró ،هتل Occidental Bilbao و هتل Abando را در شهر بیلبائو انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر بیلبائو بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Nh Collection Villa De Bilbao ،هتل Barceló Bilbao Nervión و هتل Occidental Bilbao هستند.

در شهر بیلبائو هتل های هتل Nh Collection Villa De Bilbao ،هتل Barceló Bilbao Nervión و هتل Occidental Bilbao پذیرش 24 ساعته دارند.

برای رزرو هتل در شهر بیلبائو که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Nh Collection Villa De Bilbao ،هتل Barceló Bilbao Nervión و هتل Occidental Bilbao بروید.