رفتن به مطلب

هتل در سالو

.
مقصد
.

توریسم در سالو

از اقامت خود در سالو لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از سالو را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در سالو، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در سالو وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در سالو ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر سالو هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به سالو لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در سالو

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر سالو با بالاترین امتیاز هتل های Aparthotel Cye Holiday Centre ،Magnolia Hotel - Adults Only و هتل 4r Casablanca Playa می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر سالو اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 28 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 58 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 118 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر قصد سفر به شهر سالو با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل H10 Salauris Palace ،Apartaments Cye Salou و هتل Best Mediterraneo.

اگر در شهر سالو به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل H10 Salauris Palace، Apartaments Cye Salou و هتل Ohtels Vil·la Romana انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر سالو فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل H10 Delfín - Adults Only و Magnolia Hotel - Adults Only هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرسالو برای رفتن با کودکان هتل های هتل Ohtels Vil·la Romana ،هتل Best Mediterraneo و هتل H10 Salauris Palace هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Olympus Palace و Apartamentos Salou Pacific را در شهر سالو انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر سالو هتل های هتل H10 Salauris Palace ،Apartaments Cye Salou و هتل Ohtels Vil·la Romana هستند.

در شهر سالو بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Ohtels Vil·la Romana ،هتل H10 Salauris Palace و هتل Best Mediterraneo هستند.

در شهر سالو هتل های هتل H10 Salauris Palace ،Apartaments Cye Salou و هتل Ohtels Vil·la Romana پذیرش 24 ساعته دارند.