رفتن به مطلب

هتل در San Sebastian

.
مقصد
.

توریسم در San Sebastian

از اقامت خود در San Sebastian لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از San Sebastian را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در San Sebastian، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در San Sebastian وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در San Sebastian ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر San Sebastian هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به San Sebastian لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در San Sebastian

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر San Sebastian با بالاترین امتیاز هتل های هتل De Londres Y De Inglaterra ،هتل Pension Alameda و Maria Cristina, A Luxury Collection Hotel, San Sebastian می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر San Sebastian اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 41 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 33 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 142 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر San Sebastian هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های Maria Cristina, A Luxury Collection Hotel, San Sebastian ،هتل De Londres Y De Inglaterra و Sercotel Europa بروید.

اگر قصد سفر به شهر San Sebastian با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Leku Eder ،هتل Nh Collection San Sebastián Aranzazu و هتل De Londres Y De Inglaterra.

هتل Rio Bidasoa نزدیکترین هتل به فرودگاه San Sebastián-Fuenterrabia است.

اگر در شهر San Sebastian به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Leku Eder، هتل Nh Collection San Sebastián Aranzazu و هتل De Londres Y De Inglaterra انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرSan Sebastian برای رفتن با کودکان هتل های هتل De Londres Y De Inglaterra ،Maria Cristina, A Luxury Collection Hotel, San Sebastian و هتل Leku Eder هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Irenaz Resort Apartamentos ،Maria Cristina, A Luxury Collection Hotel, San Sebastian و هتل Zaragoza Plaza را در شهر San Sebastian انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر San Sebastian هتل های هتل Avenida ،هتل Barceló Costa Vasca و هتل Mercure Monte Igueldo هستند.

در شهر San Sebastian بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Pension Alameda ،هتل Nh Collection San Sebastián Aranzazu و هتل Leku Eder هستند.