هتل در ساراگوسا

توریسم در ساراگوسا

از اقامت خود در ساراگوسا لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از ساراگوسا را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در ساراگوسا، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در ساراگوسا وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در ساراگوسا ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر ساراگوسا هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به ساراگوسا لذت ببرید.
ساراگوسا امروز 36°C
40°C | 24°C

در ساراگوسا، حداقل دما 24 و حداکثر آن 40 خواهد بود. هوای بسیار گرم پیش‌بینی می‌شود؛ سعی کنید در اواسط روز بیرون نروید، آب بنوشید و در جاهای خنک بمانید.

  • شنبه
  • 40°C | 23°C
  • یکشنبه
  • 30°C | 21°C
  • دوشنبه
  • 35°C | 17°C
  • سه‌شنبه
  • 37°C | 20°C

شهرهای کوچک نزدیک ساراگوسا

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 98 :ساراگوسا

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Zentral Ave

هتل Zentral Ave

2 کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Paris Centro

هتل Paris Centro

855 متر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Pilar Plaza

هتل Pilar Plaza

1.2 کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی

سوال‌های متداول درباره هتل در ساراگوسا

نزدیک ترین هتل به مرکز شهر ساراگوسا با بالاترین امتیاز هتل هتل Vincci Zaragoza Zentro می باشد.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر ساراگوسا اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 29 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 17 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 42 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Diagonal Plaza و هتل Finca Almenara De Copau نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Zaragoza هستند.

اگر میخواهید در شهر ساراگوسا هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل هتل Reina Petronila بروید.

اگر در شهر ساراگوسا به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Exe Zaragoza Wtc، هتل Catalonia El Pilar و هتل Reina Petronila انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرساراگوسا برای رفتن با کودکان هتل های هتل Tibur ،هتل Alda Centro Zaragoza و Apartamentos Auhabitat Zaragoza, Edificio De Apartamentos Turísticos هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل هتل Alda Zaragoza Independencia را در شهر ساراگوسا انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه است.

در هتل هتل Vincci Zaragoza Zentro در شهر ساراگوسا میتوانید از اتاق های مخصوص افراد غیر سیگاری استتفاده کنید.

در شهر ساراگوسا هتل های هتل Zentral Ave و U hotel Villa Gomá پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر ساراگوسا با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Catalonia El Pilar ،هتل Sauce و هتل Exe Zaragoza Wtc.