رفتن به مطلب

پرواز به آنکارا از تبریز

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به آنکارا از تبریز

پروازهای تبریز - آنکارا با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(تبریز) تبریز به (آنکارا-اسنبوگا, آنکارا-اتیمسگوت) آنکارا پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز آنکارا - تبریز خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی آنکارا - (فرودگاه تبریز) تبریز (فرودگاه آنکارا-اسنبوگا, آنکارا-اتیمسگوت) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم آنکارا - تبریز، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

تبریزو آنکارا در فاصله 1179 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:41 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به آنکارا

همه فرودگاه‌های آنکارا

پروازها به مقصد آنکارا

پروازهای به مقصد آنکارا (ترکیه) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد آنکارا (ترکیه) نشان داده شده اند.

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در ترکیه

پرواز خود از آنکارا (ترکیه) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از آنکارا (ترکیه) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Tabriz

5°C

  • 6 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Ankara

9°C

  • 17 کیلومتردرساعت - viento