رفتن به مطلب

پرواز به تفليس از تبریز

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به تفليس از تبریز

پروازهای تبریز - تفليس با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(تبریز) تبریز به (تفلیس- نوو الکسیوکا) تفليس پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز تفليس - تبریز خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی تفليس - (فرودگاه تبریز) تبریز (فرودگاه تفلیس- نوو الکسیوکا) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم تفليس - تبریز، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

تبریزو تفليس در فاصله 423 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:36 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به تفليس

همه فرودگاه‌های تفليس

پروازها به مقصد تفليس

پروازهای به مقصد تفليس (گرجستان) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد تفليس (گرجستان) نشان داده شده اند.

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در گرجستان

پرواز خود از تفليس (گرجستان) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از تفليس (گرجستان) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Tabriz

0°C

  • 4 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Tiflis

‎−1°C

  • 3 کیلومتردرساعت - viento