هتل در تفليس

توریسم در تفليس

هتل در تفلیس

اگر به دنبال هتل در تفلیس پایتخت کشور گرجستان تا به این جای مسیر را به درستی آمده اید. شما میتوانید به آسانی و به صورت آنلاین برای هر تاریخی که مد نظر دارید هتلتان را رزرو کنید. تفلیس شهریست که تاریخ و مدیرنته در آن ترکیب شده اند شهری که فرهنگ و ادیان مختلف در کنار هم و به دور از تعصب هم زیستی میکنند. تفلیس از بسیاری جهات مقصد محبوبی برای گردشگران ایرانی به حساب می آید، فاصله ی نزدیک، هزینه های معقول و زیبایی های طبیعی و تاریخی سالانه مسافران زیادی را از ایران به تفلیس میکشاند.

میتوانید با رزرو هتل در مرکز تفلیس به راحتی به بخش قدیمی شهر سر بزنید، در این قسمت شهر سعی شده تا بافت قدیمی آن حفظ شود و به همین دلیل بناهای تاریخی و دیدنی زیادی در این بخش واقع شده است، قلعه ی ناریکلا یکی از آثار پر آوازه ی شهر تفلیس که متعلق به قرن چهارم میلادی است و تا به امروز بخش های زیادی از آن سر پا مانده در این بخش قرار دارد که نشان از فرهنگ غنی و تاریخ پر بار شهر تفلیس است، از دیگر جاذبه های این بخش میتوان به مجسمه ی کرتلیس ددا که نام دیگر آن مادر گرجستان است اشاره کرد، در یک دست این مجسمه یک شمشیر به نشان مقاومت در برابر دشمنان و در دست دیگر جام شراب به نشانه ی مهمان نوازی دیده میشود. رودخانه ی متکواری هم در این بخش واقع شده است و زیبایی دو چندانی به قسمت کهن شهر تفلیس بخشیده است.

هتل ارزان در تفلیس

از آنجایی که سفر به این شهر در کل سفر گرانی نیست، پیدا کردن هتل ارزان در تفلیس هم کار دشواری نیست، میتوانید در مرکز شهربه دنبال هتل ارزان باشید تا در هزینه های رفت و آمدتان نیز صرفه جویی کنید. در تفلیس به جشنواره ی مختلف بسیاری در طول سال بر پا میشود که شما با صرف هزینه ی نه چندان زیادی میتوانید از آنها لذت ببرید از جشنواره های خوراکی و پنیر گرفته تا جشنواره های موسیقی در فضای باز همه و همه در تفلیس اجرا میشوند و شما با صرف هزینه ای اندک میتوانید از آنها لذت ببرید.

تفليس امروز 26°C
28°C | 18°C

در تفليس، حداقل دما 18 و حداکثر آن 28 خواهد بود. افزایش دما پیش‌بینی می‌شود. لباس خنک بپوشید.

  • جمعه
  • 29°C | 17°C
  • شنبه
  • 21°C | 15°C
  • یکشنبه
  • 27°C | 15°C
  • دوشنبه
  • 27°C | 17°C

هتل خود را در نزدیکی محل مورد علاقه بیابید

شهرهای کوچک نزدیک تفليس

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1412 :تفليس

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل The Biltmore Tbilisi

هتل The Biltmore Tbilisi

3.1 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Pullman Tbilisi Axis Towers

هتل Pullman Tbilisi Axis Towers

5.9 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Shota@rustaveli Boutique

هتل Shota@rustaveli Boutique

3.2 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Voyager

هتل Voyager

2.7 کیلومتر از مرکز شهر

سوال‌های متداول درباره هتل در تفليس

اگر در شهر تفليس به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Tbilisi Marriott و هتل Courtyard Tbilisi انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر تفليس فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Coste و هتل Tbilisi Marriott هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرتفليس برای رفتن با کودکان هتل های هتل Vip Victoria ،هتل Tori و هتل Coste هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Courtyard Tbilisi ،هتل Tbilisi Marriott و هتل Vip Victoria را در شهر تفليس انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر تفليس بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Iliani ،هتل Tbilisi Marriott و هتل Courtyard Tbilisi هستند.

در شهر تفليس هتل های هتل Tbilisi Marriott ،هتل British House و هتل Boutique Villa Mtiebi پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر تفليس با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Iliani ،هتل Tbilisi Marriott و هتل Courtyard Tbilisi.

بهترین هتل های استخر دار در شهر تفليس هتل های هتل Courtyard Tbilisi ،هتل Radisson Blu Iveria Tbilisi و هتل Next Story هستند.

در شهر تفليس هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Holiday Inn Tbilisi ،هتل Tbilisi Marriott و هتل Radisson Blu Iveria Tbilisi هستند.

برای رزرو هتل در شهر تفليس که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Tbilisi Marriott ،هتل British House و هتل Boutique Villa Mtiebi بروید.