رفتن به مطلب

پرواز به Kingston از Mexico City

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به Kingston از Mexico City

پروازهای Mexico City - Kingston با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(مکزیکو سیتی-بنیتو خوارس) Mexico City به (Kingston) Kingston پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز Kingston - Mexico City خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی Kingston - (فرودگاه مکزیکو سیتی-بنیتو خوارس) Mexico City (فرودگاه Kingston) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم Kingston - Mexico City، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

Mexico Cityو Kingston در فاصله 2358 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 03:22 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به Kingston

Kingston (KIN):

فاصله از فرودگاه Kingston تا مرکز Kingston برابر است با 3.402 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه Kingston (KIN)

همه فرودگاه‌های Kingston

پروازها به مقصد Kingston

پروازهای به مقصد Kingston (جامائیکا) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد Kingston (جامائیکا) نشان داده شده اند.

پروازها از Kingstonمقصد‌های برتر در جامائیکا

پرواز خود از Kingston (جامائیکا) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از Kingston (جامائیکا) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Ciudad de México

18°C

  • 3 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Kingston

31°C

  • 4 کیلومتردرساعت - viento