رفتن به مطلب

پرواز به آنکارا از شیراز

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
.

پرواز به آنکارا از شیراز

پروازهای شیراز - آنکارا با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(شیراز) شیراز به (آنکارا-اسنبوگا, آنکارا-اتیمسگوت) آنکارا پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز آنکارا - شیراز خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی آنکارا - (فرودگاه شیراز) شیراز (فرودگاه آنکارا-اسنبوگا, آنکارا-اتیمسگوت) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم آنکارا - شیراز، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

شیرازو آنکارا در فاصله 2129 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 03:02 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به آنکارا

همه فرودگاه‌های آنکارا

پروازها به مقصد آنکارا

پروازهای به مقصد آنکارا (ترکیه) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد آنکارا (ترکیه) نشان داده شده اند.

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در ترکیه

پرواز خود از آنکارا (ترکیه) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از آنکارا (ترکیه) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Shiraz

27°C

  • 32 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Ankara

25°C

  • 33 کیلومتردرساعت - viento