رفتن به مطلب

پرواز به مشهد از بندرعباس

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
مبدا
مقصد
.

پرواز به مشهد از بندرعباس

مشهد یکی از پر رفت و آمد ترین مقاصد گردشگری در کشور محسوب میشود. اغلب مردم برای زیارت حرم امام رضا(ع) هم که شده یک بار به این شهر سفر کرده اند. امروزه از خودروی شخصی گرفته تا وسایل حمل و نقل مسافربری نظیر اتوبوس، قطار و هواپیما برای سفر به این شهر در اختیار مسافران است تا به راحتی به این شهر سفر کنند. مشهد به دلیل جاذبه های گردشکری و مذهبی رونق گرفته و پیشرفت کرده است. از آثار تاریخی مشهد می‌توان به آرامگاه نادر شاه افشار، آرامگاه ابوالقاسم فردوسی، آرامگاه خواجه ربیع، گنبد زیبای هارونیه، بازار و مسجد گوهرشاد، کوه سنگی، گنبد خشتی، زوشک و.. اشاره کرد. فرودگاه مشهد درسال ۱۳۳۰ احداث شد. فرودگاه شهید هاشمی نژاد پس از فرودگاه های تهران پر رفت و آمدترین فرودگاه در ایران است. روزانه پرواز های داخلی و بین المللی زیادی به این فرودگاه میرسند

پرواز مستقیم از بندرعباس به مشهد

پیدا کردن پرواز مستقیم از بندرعباس به مشهد کار دشواری نیست، تعدادی از ایرلاین های داخلی در این مسیر پرواز دارند از جمله: ایران ایرتور و...

فاصله بین شهر بندرعباس تا مشهد چقدر است؟

فاصله ی بین شهر بندرعباس تا مشهد 1374 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز بندرعباس به مشهد چقدر است؟

مدت زمان پرواز بندرعباس به مشهد حدود 2 ساعت است.

چگونه می توان از مرکزشهر بندرعباس به فرودگاه رفت؟

فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای دو ترمینال است که برای پروازهای ورودی و خروجی استفاده میشود. بهترین و سریع ترین راه برای رسیدن به این فروگاه تاکسی است که به صورت شبانه روزی برای تمام نقاط شهر موجود است. این فرودگاه در 14 کیلومتری مرکز بندر عباس قرار دارد و به طور متوسط نیم ساعت از مرکز شهر تا فروگاه راه است.

چگونه میتوان از فرودگاه شهر مشهد به مرکزشهر رفت؟

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد از پر تردد ترین فرودگاه های ایران است ترمینال شماره ی یک مخصوص پرواز های داخلی میباشد، و ترمینال شماره دو پرواز های بین المللی با استفاده از اتوبوس، مترو، تاکسی و خودروهای شخصی میتوانید به این فرودگاه برسید. با ماشین شخصی به سمت بلوار شهید هاشمی نژاد حرکت کنید. همچنین با استفاده از خط یک مترو که تا ساعت ده و نیم شب مشغول به کار است به این فرودگاه بروید و در ایستگاه غدیر پیاده شوید. از خط 77 اتوبوس نیز میتوانید استفاده کنید و در مدت زمان 30 دقیقه به مرکز شهر برسید.

سفرتان به مشهد را برنامه ریزی کنید

فرودگاه مشهد فاصله ی زیادی تا مرکز شهر ندارد، ام برای آسودگی خیالتان بهتر است 1 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حاضر باشید، پس از تحویل بار و دریافت کارت پرواز میتوانید از فروشگاه های صنیع دستی و سوغاتی دیدن کنید، پس از رسیدن به فرودگاه تهران برای گرفتن تاکسی عجله نکنید چر که به راحتی میتوانید از مترو نیز استفاده کنید.

اطلاعات

بندرعباسو مشهد در فاصله 1060 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:31 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به مشهد

همه فرودگاه‌های مشهدمقصد‌های برتر در ایران

پرواز خود از مشهد (ایران) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از مشهد (ایران) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Bandar Abbas

33°C

  • 13 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Mashhad

20°C

  • 21 کیلومتردرساعت - viento