رفتن به مطلب

پرواز به اصفهان از بندرعباس

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
مبدا
مقصد
.

پرواز به اصفهان از بندرعباس

اصفهان یکی از شهرهای تاریخی و از نظر بزرگی بعد از تهران و مشهد سومین شهر بزرگ ایران است این شهر به داشتن معماری زیبای ایرانی مشهور است، اصفهان دارای جاذبه های گردشگری بسیاری میباشد از همین جهت از نظر گردشگری بسیار مورد توجه گردشگران است از مکان های دیدنی این شهر میتوان به میدان نقش جهان، پل خواجو،سی و سه پل، کاخ چهل ستون و ... اشاره کرد، امروزه وسایل حمل و نقل مسافربری نظیر اتوبوس ،خودرو شخصی و هواپیما برای سفر به این شهر در اختیار مسافران قرار گرفته است ،فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان یکی از فرودگاه های قدیمی و پر تردد ایران است ، برای رفتن به این فروگاه علاوه بر خودرو شخصی میتوانید از خط اتوبوس فرودگاه اصفهان که همه روزه از فرودگاه به پایانه کاوه و بالعکس در حرکت است استفاده نمایید. همچنین میتوانید از طریق تاکسی های مستقر در ترمینال داخلی که به صورت 24 ساعته در حال کار است به راحتی به مرکز شهر اصفهان برسید این فرودگاه 26 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد و رسیدن به آن حدود 35 تا 40 دقیقه زمان میگیرد

پرواز مستقیم از بندرعباس به اصفهان

پیدا کردن پرواز مستقیم از بندر عباس به اصفهان کار دشواری نیست، بسیاری از ایرلاین های داخلی در این مسیر پرواز دارند از جمله: آتا،ایران ایر ،کیش ایر و بسیاری از ایرلاین های دیگر

فاصله بین شهربندرعباس تا اصفهان چقدر است؟

فاصله ی بین شهر بندرعباس تا اصفهان 934 کیلومتر است.

مدت زمان پروازبندرعباس به اصفهان چقدر است؟

مدت زمان پرواز بندرعباس به اصفهان حدود 50 دقیقه است.

چگونه می توان از مرکزشهربندرعباس به فرودگاه رفت؟

فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای دو ترمینال است که برای پروازهای ورودی و خروجی استفاده میشود. بهترین و سریع ترین راه برای رسیدن به این فروگاه تاکسی است که به صورت شبانه روزی برای تمام نقط شهر موجود است. این فرودگاه در 14 کیلومتری مرکز بندر عباس قرار دارد و به طور توسط نیم ساعت از مرکز شهر تا فروگاه راه است.

چگونه میتوان از فرودگاه شهر اصفهان به مرکزشهر رفت؟

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان یکی از فرودگاه های قدیمی و پر تردد ایران است ، برای رفتن به این فروگاه علاوه بر خودرو شخصی میتوانید از خط اتوبوس فرودگاه اصفهان که همه روزه از فرودگاه به پایانه کاوه و بالعکس در حرکت است استفاده نمایید. همچنین میتوانید از طریق تاکسی های مستقر در ترمینال داخلی که به صورت 24 ساعته در حال کار است به راحتی به مرکز شهر اصفهان برسید این فرودگاه 26 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد و رسیدن به آن حدود 35 تا 40 دقیقه زمان میگیرد.

سفرتان به اصفهان را برنامه ریزی کنید

فرودگاه اصفهان فاصله ی زیادی تا مرکز شهر ندارد، ام برای آسودگی خیالتان بهتر است 1 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حاضر باشید، پس از تحویل بار و دریافت کارت پرواز میتوانید از فروشگاه های صنیع دستی و سوغاتی دیدن کنید، پس از رسیدن به فرودگاه برای گرفتن تاکسی اقدام کنید.

اطلاعات

بندرعباسو اصفهان در فاصله 753 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:05 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به اصفهان

همه فرودگاه‌های اصفهانمقصد‌های برتر در ایران

پرواز خود از اصفهان (ایران) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از اصفهان (ایران) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Bandar Abbas

25°C

  • 23 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Isfahán

19°C

  • 9 کیلومتردرساعت - viento