رفتن به مطلب

پرواز به کیتو از Medellín

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به کیتو از Medellín

پروازهای Medellín - کیتو با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(Medellín-José María Córdova, Medellín-Enrique Olaya Herrera) Medellín به (ماریسکال سوکر-کوئیتو) کیتو پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز کیتو - Medellín خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی کیتو - (فرودگاه Medellín-José María Córdova, Medellín-Enrique Olaya Herrera) Medellín (فرودگاه ماریسکال سوکر-کوئیتو) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم کیتو - Medellín، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

Medellínو کیتو در فاصله 784 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:07 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به کیتو

همه فرودگاه‌های کیتو

پروازها به مقصد کیتو

پروازهای به مقصد کیتو (اکوادور) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد کیتو (اکوادور) نشان داده شده اند.

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در اکوادور

پرواز خود از کیتو (اکوادور) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از کیتو (اکوادور) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Medellín

20°C

  • 3 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Quito

14°C

  • 3 کیلومتردرساعت - viento