رفتن به مطلب

پرواز به هاوانا از Medellín

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به هاوانا از Medellín

پروازهای Medellín - هاوانا با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(Medellín-José María Córdova, Medellín-Enrique Olaya Herrera) Medellín به (هاوانا- خوزه مارتی) هاوانا پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز هاوانا - Medellín خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی هاوانا - (فرودگاه Medellín-José María Córdova, Medellín-Enrique Olaya Herrera) Medellín (فرودگاه هاوانا- خوزه مارتی) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم هاوانا - Medellín، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

Medellínو هاوانا در فاصله 2011 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 02:52 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به هاوانا

هاوانا- خوزه مارتی (HAV):

فاصله از فرودگاه هاوانا- خوزه مارتی تا مرکز هاوانا برابر است با 16.615 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه هاوانا- خوزه مارتی (HAV)

همه فرودگاه‌های هاوانا

پروازها به مقصد هاوانا

پروازهای به مقصد هاوانا (کوبا) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد هاوانا (کوبا) نشان داده شده اند.

پروازها از هاوانا

پرواز خود از هاوانا (کوبا) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از هاوانا (کوبا) به مهم ترین شهرها آمده است.

مشاهده بیشترمقصد‌های برتر در کوبا

پرواز خود از هاوانا (کوبا) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از هاوانا (کوبا) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Medellín

18°C

  • 3 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: La Habana

26°C

  • 5 کیلومتردرساعت - viento