رفتن به مطلب

پرواز به مشهد از بيرجند

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به مشهد از بيرجند

پروازهای بيرجند - مشهد با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(بیرجند) بيرجند به (مشهد) مشهد پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز مشهد - بيرجند خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی مشهد - (فرودگاه بیرجند) بيرجند (فرودگاه مشهد) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم مشهد - بيرجند، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

بيرجندو مشهد در فاصله 382 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:33 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به مشهد

همه فرودگاه‌های مشهد

پروازها به مقصد مشهد

پروازهای به مقصد مشهد (ایران) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد مشهد (ایران) نشان داده شده اند.مقصد‌های برتر در ایران

پرواز خود از مشهد (ایران) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از مشهد (ایران) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Biryand

35°C

  • 23 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Mashhad

30°C

  • 25 کیلومتردرساعت - viento