رفتن به مطلب

پروازها به مقصد کیپ‌تاون

 
.

پروازها به مقصد کیپ‌تاون

پرواز کیپ تاون

قصد سفر به سرزمین هفتمین شگفتی جهان یعنی کوه تیبل را دارید؟ پس با ما همراه باشید تا بیشتر با کیپ تاون آشنا شوید، کشور نلسون ماندلا نقاط توریستی بسیار زیادی دارد که قطعا در یک سفر نمیتوانید تمام آنها را بازدید کنید، اما با یک برنامه ریزی دقیق میوانید به بهترین نحو از تعطیلاتتان استفاده کنید، همین حالا پرواز به کیپ تاون را در دستینیا جستجو کنید تا از همین ابتدا سفری با خاطرات شیرین برای خود رقم زنید. 

برای رسیدن از فرودگاه کیپ تاون که در فاصله 17 کیلومتری شهر واقع شده است به مرکز و محل اقامتتان تنها کافیست با استفاده از یک خط اتوبوس مخصوص به نام بک پکر وجود دارد که میتوانید با استفاده از آن به راحتی به مرکزشهر برسید همچنین میتوانید از تاکسی های فرودگاه نیز استفاده کنید با اینکه این روش کمی گران تر است اما به راحتی اش می ارزد و در فرصت کوتاه تری شما میتوانید به مقصد مورد نظرتان برسید. برای رفت و آمد در سطح شهر میتوانید از وسیله ای ارزان و جالب به نام ریکیس استفاده نمایید و در آن با افراد دیگر نیز همسفر شوید.

 ایرلاین های متفاوتی به فرودگاه بین المللی کیپ تاون که تنها فرودگاه شهر نیز است، پرواز دارند، ایرلاین آفریقای جنوبی در کنار شرکت های هوایی دیگر بیشترین پرواز را به این شهر دارد، شما میتوانید از بسیاری از شهر های آفریقای جنوبی پرواز ارزان به کیپ تاون را آسان تر از همیشه از طریق دستینیا تهیه کنید. 

شاید مهمترین جاذبه ی توریستی شهر کیپ تاون طبیعت بی بدیل این شهر باشد، همچنین نقاط توریستی فرهنگی زیادی در این شهر وجود دارند، از جمله کوه تیبل، تاکستان های اطراف شهر، آکواریم عظیم کیپ تاون، باغ گیاه شناسی کریستن بوش، اسکله ی ویکتوریا و  همچنین دماغه ی امید نیک تنها بخشی از نقاط توریستی این شهر هستند پس زودتر دست به کار شوید و به این سرزمین شگفت انگیز سفر کنید.