هتل در Orosei

توریسم در Orosei

از اقامت خود در Orosei لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Orosei را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Orosei، ایتالیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Orosei وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Orosei ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Orosei هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ایتالیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Orosei لذت ببرید.
Orosei امروز ۲۲°C
۲۳°C | ۱۴°C

در Orosei، حداقل دما 14 و حداکثر آن 23 خواهد بود. از آنجا که در طول روز هوا گرم خواهد بود، داشتن لباس خنک توصیه می‌شود.

  • چهارشنبه
  • ۱۸°C | ۱۳°C
  • پنجشنبه
  • ۱۸°C | ۱۲°C
  • جمعه
  • ۱۶°C | ۱۰°C
  • شنبه
  • ۱۸°C | ۹°C

شهرهای کوچک نزدیک Orosei

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 46 :Orosei

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Maria Rosaria

هتل Maria Rosaria

۵۵۵ متر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Albergo Residenziale Gli Ontani

هتل Albergo Residenziale Gli Ontani

۸٫۸ کیلومتر از مرکز شهر
Cala Viola Residence Con Piscina

Cala Viola Residence Con Piscina

۸٫۷ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
Club Hotel Marina Beach

Club Hotel Marina Beach

۲٫۴ کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
Residence Sos Alinos

Residence Sos Alinos

۹ کیلومتر از مرکز شهر

سوال‌های متداول درباره هتل در Orosei

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Orosei با بالاترین امتیاز هتل های هتل Maria Rosaria ،هتل Ristorante S Ortale و هتل Su Barchile می باشند.

اگر در شهر Orosei به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل هتل Su Barchile انتخاب مناسبی برای شماست.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرOrosei برای رفتن با کودکان هتل های هتل Su Barchile ،هتل روستایی Santa Maria Resort و Club Hotel Marina Beach هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل هتل Su Barchile را در شهر Orosei انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه است.

در شهر Orosei بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Residence Cala Liberotto و هتل Su Barchile هستند.

در شهر Orosei هتل های Cala Ginepro Hotel Resort ،I Giardini Di Cala Ginepro Hotel Resort و هتل Club Torre Moresca پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Orosei با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Residence Cala Liberotto و هتل Su Barchile.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Orosei هتل های Cala Ginepro Hotel Resort ،I Giardini Di Cala Ginepro Hotel Resort و هتل Club Torre Moresca هستند.

در شهر Orosei هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Club Torre Moresca ،Cala Ginepro Hotel Resort و Club Hotel Marina Beach هستند.

برای رزرو هتل در شهر Orosei که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های Cala Ginepro Hotel Resort ،I Giardini Di Cala Ginepro Hotel Resort و هتل Baia Marina بروید.