رفتن به مطلب

هتل در Sapa

.  
.

توریسم در Sapa

از اقامت خود در Sapa لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Sapa را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Sapa، ویتنام را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Sapa وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Sapa ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Sapa هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ویتنام است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Sapa لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در Sapa

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Sapa با بالاترین امتیاز هتل های Sapa Horizon Hotel ،هتل Topas Ecolodge و Hoang Ha Sapa Hotel می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Sapa اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 27 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 17 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 45 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر Sapa هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های Green Valley Hotel و هتل Sapa View بروید.

اگر در شهر Sapa به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل هتل Victoria Sapa Resort & Spa انتخاب مناسبی برای شماست.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرSapa برای رفتن با کودکان هتل های Green Valley Hotel ،هتل Sapa View و هتل Victoria Sapa Resort & Spa هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Green Valley Hotel ،هتل Victoria Sapa Resort & Spa و هتل Sapa View را در شهر Sapa انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Sapa بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Green Valley Hotel ،هتل Victoria Sapa Resort & Spa و هتل Sapa View هستند.

در شهر Sapa هتل های Green Valley Hotel ،هتل Victoria Sapa Resort & Spa و هتل Sapa View پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Sapa با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Green Valley Hotel ،هتل Victoria Sapa Resort & Spa و هتل Sapa View.

بهترین هتل استخر دار در شهر Sapa هتل هتل Victoria Sapa Resort & Spa است.